جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷ | ۱۷:۱۹ ب.ظ

مسئولیت‌ها به مدیران انقلابی سپرده شود

 •   نماینده کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت: فارغ از جناح‌بندی‌های سیاسی مسئولیت‌ها به مدیران انقلابی سپرده شود. به گزارش نصردنا عدل هاشمی پور در اجتماع بزرگ بسیجیان در دهدشت با توجه به ...
 •  

  نماینده کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت: فارغ از جناح‌بندی‌های سیاسی مسئولیت‌ها به مدیران انقلابی سپرده شود.

  به گزارش نصردنا عدل هاشمی پور در اجتماع بزرگ بسیجیان در دهدشت با توجه به حضور بسیج در عرصه‌های مختلف فرهنگی؛ دفاعی و امنیتی افزود: طی ۴۰ سال انقلاب حضور بسیج در محرومیت زدایی نقش موثری داشته است.

  نماینده کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی نقش بسیج در حوزه فرهنگ را یادآور شد و بیان کرد: با وجود همه توطئه‌های دشمنان در جنگ نرم، این بسیج است که با انجام کارهای فرهنگی خود ترفندهای دشمن را خنثی می نماید.

  وی با توجه به اعتقاد و ایمان راسخ بسیجیان در دفاع از نظام جمهوری اسلامی گفت: این بسیج بود که غائله فتنه ۸۸ را خاموش و همیشه از حیثیت نظام دفاع می‌کند.

  هاشمی‌پور توجه ویژه بسیجیان به اقتصاد مقاومتی را یادآور شد و تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی می‌تواند اقتصاد ایران را شکوفا نماید.

  وی با بیان اینکه از وقتی مدیریت کشور از دست بسیجیان خارج شد مدیریت جهادی مرد بیان کرد: هزاران پروژه توسط همین بسیجیان ساخته شد؛ چرا بسیجیان را محدود کرده‌ایم؟ چرا پروژه‌ها را به بسیجی‌ها واگذار نمی‌کنند؟

  نماینده کهگیلویه اظهار کرد: ترامپ‌های داخلی، ضعف مدیریت، ناهماهنگی، تفکر و روحیه انقلابی نداشتن باعث شده مشکلات روز به روز بیشتر شوند و به مردم فشار وارد شود.

  هاشمی‌پور خواستار ساماندهی و استفاده درست از ظرفیت‌ها شد و اضافه کرد: باید بدون از هرگونه جناح بندی سیاسی مدیران انقلابی را مسئولیت دهیم.

  تبلیغات