جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷ | ۱۶:۲۰ ب.ظ

همایش گردهمایی بزرگ بسیجیان در گچساران برگزارشد+تصاویر

 •   فرمانده سپاه ناحیه گچساران گفت: بسیج همیشه در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و این نظام مقدس همواره از برکات وجود بسیج استفاده کرده است. به گزارش نصردنا سرهنگ سید علی اصغر نورایی نسب در ...
 •  

  فرمانده سپاه ناحیه گچساران گفت: بسیج همیشه در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و این نظام مقدس همواره از برکات وجود بسیج استفاده کرده است.

  به گزارش نصردنا سرهنگ سید علی اصغر نورایی نسب در همایش گردهمایی بزرگ بسیجیان در گچساران افزود:تفکر بسیجی همواره در طول حیات ۳۹ ساله بسیج که امروز وارد دوران ۴۰ ساله خود می شود همواره حلال مشکلات کشور در تمامی عرصه ها بوده است.

  وی بیان کرد: هرجایی که نظام مقدس جمهوری اسلامی نیاز به حضور بسیج داشته ما شاهد حضور با صلابت بسیج درمیادین و مرتفع کردن مشکلات کشور بودیم.

  فرمانده سپاه ناحیه گچساران تصریح کرد: این حضور را می توان در دوران ۸ سال دفاع مقدس و دوران سازندگی و امروز نیز در عرصه های خدمت رسانی به مردم مشاهده کرد.

  نورایی نسب عنوان کرد: بسیج همواره در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و این نظام مقدس همواره از برکات وجود بسیج استفاده کرده است.

  وی گفت: بسیجیان افتخارشان این است که همواره با ایثار و حضور میدانی و تفکرو بصیرت  انقلابی خود همواره از مرزهای نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع کردند.

  فرمانده سپاه ناحیه گچساران خاطر نشان کرد: بسیج در تمامی عرصه های مختلف اعم از فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی به نظام کمک کردند.

  فرماندار گچساران نیز در این آئین بیان کرد: شهدا برای دفاع از انقلاب و کشور و آسایش ملت ایران اسلامی جان خود را فدا کرده و درخت انقلاب اسلامی را با خون خود آبیاری کردند.

  عبدالرحیم رحیمی افزود: کسانی که به درجه رفیع شهادت نائل شدند با خدای خود معامله کرده و از جایگاه رفیعی برخوردار هستند.

  وی ادامه داد:  روز تشکیل بسیج مستضعفین و هفته بسیج با هفته وحدت و میلاد با سعادت پیامبر اکرم و امام جعفر صادق(ع) مقارن شده است.

  فرماندار گچساران اضافه کرد: باید همه در کنار هم با وحدت برای مر دم و نظام دلسوز بوده و اجازه عملی شدن نقشه های دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی را به هیچ عنوان به دشمنان ندهیم.

  تبلیغات