جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷ | ۱۴:۱۴ ب.ظ

بسیج همواره پرچم دار عدالت خواهی مردم است

 •   عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین(ع) تهران گفت: بسیج همواره پرچم دار عدالت خواهی مردم بوده و هرجا که شعله عدالت خواهی بلند می شود نام بسیج باید بدرخشد. به گزارش  نصردنا دکتر ناصر جوکار در ...
 •  

  عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین(ع) تهران گفت: بسیج همواره پرچم دار عدالت خواهی مردم بوده و هرجا که شعله عدالت خواهی بلند می شود نام بسیج باید بدرخشد.

  به گزارش  نصردنا دکتر ناصر جوکار در همایش گردهمایی بزرگ بسیجیان در گچساران افزود: بسیج در طول عمر بابرکت چهر دهه از انقلاب اسلامی در تمامی مراحل وهرجا که نیاز بود با خون دل و عرق جبین خود از انقلاب پاسداری کرده است.

  وی بیان کرد: بسیج تجمع حول محور ولایت مطلقه فقیع و منافع ملی و ملت است.

  عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین(ع) تهران تصریح کرد: بسیج یک ملیشیای تقلبی و تزئینی نیست که با یک سزارین از پهلوی انقلاب بیرون کشیده شده است.

  جوکار عنوان کرد: بسیج مختص جنگ نیست اما  تبلورعینی آن را می توان در ۸ سال دفاع مقدس و دیگر عرصه ها مشاهده کرد.

  وی گفت: برخی از افراد امروزه می خواهند عنوان کنند که تاریخ مصرف بسیج به اتمام رسیده است اینها بدانند که این شجره به درختی تنومند تبدیل شده که هیچ تبری نمی تواند آن را قطع کند.

  عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین(ع) تهران خاطر نشان کرد: امروزه فرهنگ و تفکر بسیج از صربستان تا یمن را در نوردیده است.

  جوکار بیان کرد: با اقتدار می توان گفت که در حال حاضر نظام جمهوری اسلامی جزو ۱۰ کشوری است که از فن آوری های پیشرفته برخوردار است.

  وی افزود: هرکس که به نظام اسلامی وفادار است یک بسیجی بوده و باید بدانند که بسیج یک فرقه و یا تشکل صفر نیست بلکه بسیج یک تبلور انقلابی است.

  عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین(ع) تهران ادامه داد: باید بدانیم که بسیجی بی خطا وجود ندارد اما بسیجی واقعی کسی است که خطای او از دیگران کمتر است.

  جوکار اضافه کرد: بسیج در ۴ دهه گذشته همواره پرچم دار عدالت خواهی مردم بوده و هرجا که شعله عدالت خواهی بلند می شود نام بسیج باید بدرخشد.

  وی گفت: دشمنانی که نتوانستند در ۸ سال دفاع مقدس به نظام جمهوری اسلامی خدشه ای وارد کنند حال می خواهند با دسیسه نظام را دچار مشکل کنند.

  عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین(ع) تهران تصریح کرد: امروزه بسیج بر بام اقتدار ایستاده است.

  جوکار عنوان کرد: بسیجی اگر نقدی می کند تعریف او از نقد نیز کاملا مشخص است، بسیجی باید در حال حاضر در فضای مجازی حضوری فاعلانه و فعالانه داشته باشد.

  وی افزود: امروزه بسیج نباید اجازه دهد تا برای عده ای که در حال نا امید کردن مردم هستند فرصت سازی شود.

  عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین(ع) تهران خاطر نشان کرد: دشمنان برای انقلاب اسلامی پروژه جداسازی دین از سیاست و نا امید کردن مردم از نظام  را رقم می زنند.

  جوکار بیان کرد: تفکر بسیجی توانسته کاخ سفید را به لرزه اندازد و پیام او تا کاخ سیاه سرمایه گذاری رسیده است.

  وی گفت: باید هر روز بر شناخت خود بیفزائیم تا اندیشه های انقلاب را زودتر به عرصه ظهور برسانیم.

  عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین(ع) تهران ادامه داد: هرجا در جهان اسلام مقابل آمریکا دیو سیرت کوتاه آمدیم ضرر خواهیم کرد.

  همایش بزرگ گردهمایی بسیجیان شهرستان گچساران با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان و بسیجیان این شهرستان در مصلا ی این شهرستان برگزار شد.

   

  تبلیغات