دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸
سیاسی

دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ | ۲۰:۵۳ ب.ظ

اجرای فاز دوم جاده کمربندی گچساران آغاز شد

 •   رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان گچساران گفت: : فاز دوم جاده کمربندی دوگنبدان با اعتباری بالغ بر 58 میلیارد و 462 میلیون  ریال آغاز شده است. به گزارش نصردنا اسماعیل احمدی در جمع خبرنگاران افزود: ...
 •  

  رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان گچساران گفت: : فاز دوم جاده کمربندی دوگنبدان با اعتباری بالغ بر ۵۸ میلیارد و ۴۶۲ میلیون  ریال آغاز شده است.

  به گزارش نصردنا اسماعیل احمدی در جمع خبرنگاران افزود: فاز دوم پروژه جاده کمربندی شهرستان گچساران پس از یک توقف آغاز شده است.

  وی بیان کرد: فاز دوم جاده کمربندی شهرستان گچساران با اعتباری بالغ بر ۵۸ میلیارد و ۴۶۲ میلیون و ۹۷۰ هزار و ۹۶۱ ریال آغاز شده است.

  رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان گچساران تصریح کرد: فاز دوم این پروژه به طول ۲٫۵ کیلومتر است که اجرای آن طبق قرارداد ۱۲ ماهه خواهد بود.

  احمدی عنوان کرد: از مشخصات  فاز دوم این پروژه می توان به چهار دستگاه پل دهانه ۱۲ متری، یک دستگاه پل با ۳ دهانه ۸ متری، دو ۲ دستگاه پل ۳ متری روی لوله های گفت و گاز اشاره کرد.

  وی گفت: پروژه جاده کمربندی شهرستان گچساران از سال ۸۱ آغاز شد که در فواصل مختلف به دلیل معارضات اجتماعی و عدم تخصیص بودجه متوقف شده بود.

  رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان گچساران خاطر نشان کرد: این پروژه جمعا به طول ۷ کیلومتر است که در فاز دوم آن ۲٫۵ کیلومتر آماده و پروژه به بهره برداری خواهد رسید.

  احمدی بیان کرد: با تکمیل فاز دوم پروژه جاده کمربندی گچساران محور از تقاطع جاده آبشیرین به تقاطع غیر همسطح بهشت زهرا در این شهرستان متصل می شود.

  وی افزود: تا کنون بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال برای پروژه جاده کمربندی گچساران هزینه شده است.

   

   

   

   

  تبلیغات