دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸
سیاسی

شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ | ۰۹:۳۶ ق.ظ

اختصاص ۱۱۰ میلیارد ریال به گردشگری و صنایع دستی باشت

 • رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان باشت گفت: در سالجاری 110 میلیارد ریال به بخش گردشگری و صنایع دستی این شهرستان اختصاص یافت. به گزارش نصردنا صادق ماندنی زاده در جمع خبرنگاران افزود: ...
 • رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان باشت گفت: در سالجاری ۱۱۰ میلیارد ریال به بخش گردشگری و صنایع دستی این شهرستان اختصاص یافت.

  به گزارش نصردنا صادق ماندنی زاده در جمع خبرنگاران افزود: در سالجاری اعتباراتی به بخش گردشگری و صنایع دستی در شهرستان باشت اختصاص داده شده است.

  وی بیان کرد: در سالجاری ۱۱۰ میلیارد ریال به بخش گردشگری و صنایع دستی شهرستان باشت اختصاص یافته است.

  رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان باشت تصریح کرد: از این میزان ۹۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی برای سه مجتمع رفاهی و تفریحی در این شهرستان اختصاص  داده شده است.

  ماندنی زاده عنوان کرد: این سه طرح گردشگری ۵۰ تا ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

  وی ادامه داد: مجتمع های رفاهی تفریحی این شهرستان دارای امکاناتی اعم ازرستوران، جایگاه های سی ان جی،سرویس بهداشتی و نمازخانه و سکو نشین جهت رفاه حال گردشگران خواهد بود.

  رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان باشت خاطرنشان کرد: ۲۰ میلیارد ریال نیز به حمایت از صنایع دستی و میراث فرهنگی این شهرستان اختصاص یافت.

  ماندنی زاده بیان کرد: یک طرح بوم گردی در روستای ” په زیر کوه خامی” در منطقه رود رونه شهرستان باشت وجود دارد که تا کنون به گردشگران و مسافران بسیاری خدمات ارائه داد ه است.

  وی اضافه کرد: در سالجاری ۱۰۰ نفر متقاضی دریافت تسهیلات صنایع دستی در شهرستان باشت به بانکهای عامل معرفی شدند.

  تبلیغات