دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸
سیاسی

چهارشنبه ۹ آبان ۱۳۹۷ | ۲۲:۲۴ ب.ظ

مغازه های شرکت نفت به مناقصه گذاشته می شود

 •   دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گچساران گفت: مغازه هایی که مالکیت آنها با شرکت نفت گچساران بوده پس از اتمام قرار داد دراطلاعیه عمومی به مردم جهت شرکت در مناقصه اطلاع رسانی خواهد شد. به گزارش ...
 •  

  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گچساران گفت: مغازه هایی که مالکیت آنها با شرکت نفت گچساران بوده پس از اتمام قرار داد دراطلاعیه عمومی به مردم جهت شرکت در مناقصه اطلاع رسانی خواهد شد.

  به گزارش نصردنا امیر حمزه بازیار در نشست خبری با اصحاب رسانه گچساران افزود: دستگاه قضایی به جد با مخلان امنیت و آرامش مردم و شهرستان به صورت جدی و قانونی برخورد خواهد کرد.

  وی بیان کرد: قرار گرفتن شهرستان گچساران در ترانزیت قاچاق کالا و ارز و داشتن حوزه نفتی و وجود سد باعث حساس بودن این شهرستان شده است.

  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گچساران تصریح کرد: وجود تهاجم فرهنگی و جنگ نرم علیه ایران اسلامی هوشیاری اصحاب رسانه مهم و ضروری است.

  بازیار عنوان کرد: این تهاجم از سوی دشمنان باعث شده تا دستگاه قضایی در نوک پیکان مورد حمله دشمنان قرار گیرد.

  وی گفت: اصحاب رسانه در اطلاع رسانی باید نکاتی اعم از رعایت حرمت و حریم اشخاص، عدم جناح بندی های سیاسی و به دور از غرض ورزی را مورد نظر قرار دهند.

  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گچساران خاطر نشان کرد: نباید آنچیز را که به مردم گفته می شود در گفتار زیبا ولی در عمل کاری سخت و گاه نشدنی شود.

  بازیار بیان کرد: روند رسیدگی به پرونده های مهم مانند قاتلان طلافروشی در گچساران سریع و بدون فوت وقت و کمتر از یک سال است.

  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گچساران  در پاسخ به سوال یکی ازخبرنگار  در خصوص اختصاص مالکیت مغازه های شرکت نفت به افراد خاص افزود: تمام مغازه هایی که در مالکیت شرکت نفت گچساران در این شهرستان قرار دارند پس از اتمام قرارداد با مستاجران در مناقصه عمومی قرار داده می شوند.

  بازیار ادامه داد: مغازه هایی که مالکیت آنها با شرکت نفت گچساران بوده پس از اتمام قرار داد دراطلاعیه عمومی به مردم جهت شرکت در مناقصه اطلاع رسانی خواهد شد.

  وی گفت: سازمان بازرسی در این خصوص که چندین سال این مغازه ها به مناقصه گذاشته نشده بودند ورود پیدا کردو به زودی اقدامات عنوان شده در این خصوص انجام می شود.

  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گچساران تصریح کرد: صلاحیت افراد شرکت کننده در مناقصه بررسی و پس از آن هر شخص که  رقم مناسب را پیشنهاد دهد انتخاب می شود.

  بازیار بیان کرد: طبق قانون به محض اتمام قرار داد مستاجران قبلی این مغازه ها با هماهنگی حوزه قضایی آنها تخلیه خو اهد شد.

  وی گفت: قوه قضائیه همچون ستبر محکم در مقابل هر گونه فشار داخلی و خارجی ایستاده و اجازه نمی دهد تا حقی از مردم ضایع شود.

  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گچساران اضافه کرد: قوه قضائیه کهگیلویه و بویراحمد با اقدامات شایسته و به جای خود در بخش های مختلف و جلوگیری از پایمال شدن حق مردم مایه فخر و افتخار است.

  اگر کسی بخواهد امنیت مردم را خدشه دار کند با او برخورد قانونی می شود

  رئیس دادگستری گچساران گفت: اگر شخصی بخواهد امنیت مردم شهرستان را خدشه دار کند به صورت قانونی با آن برخورد خواهیم کرد.

  رضا غریب پور جهان آباد در نشست خبری با اصحاب رسانه گچساران افزود:  دادگستری مرجع تعداد بسیاری از مردم و کسانی که به آنها ظلم شده است.

  وی بیان کرد: بحث پیشگیری از وقوع جرم در دادگستری گچساران یکی از اولویت های این نهاد است.

  رئیس دادگستری گچساران تصریح کرد: شهرستان گچساران یک شهر فرهنگی و انقلابی و ولایتمدار است.

  غریب پور جهان آباد عنوان کرد: وجود شهدای این شهرستان از محلات مختلف تنوع فرهنگی و عشق طوایف مختلف به نظام و کشور را نشان می دهد.

  وی گفت: اگر شخصی بخواهد امنیت مردم شهرستان را خدشه دار کند به صورت قانونی و محکم با آن برخورد خواهیم کرد.

  رئیس دادگستری گچساران خاطر نشان کرد: دستگاه قضا برای برخی از رفتارهای تکریم اراب رجوع محدودیت دارد.

  غریب پور جهان آباد بیان کرد: هدف اصحاب رسانه آگاهی بخشی با حسن نیت است پس در این راه تلاش کنند.

  نشست خبری رئیس دادگستری و دادستان گچساران با موضوع چگونگی حفظ حقوق عامه و انفال عمومی با حضور اصحاب رسانه در دادگستری این شهرستان برگزارشد.

  تبلیغات