سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

سه شنبه ۸ آبان ۱۳۹۷ | ۱۷:۲۶ ب.ظ

تجمع‌ بزرگ عزاداران حسینی در شهرستان گچساران+تصاویر

 • محمد رمضانی مسئول موکب طریق الکربلا گچساران گفت: بدون شک ایجاد وحدت در جامعه یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های است. به گزارش نصردنا محمد رمضانی مسئول موکب طریق الکربلا گچساران گفت: بدون شک ایجاد وحدت در جامعه ...
 • محمد رمضانی مسئول موکب طریق الکربلا گچساران گفت: بدون شک ایجاد وحدت در جامعه یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های است.

  به گزارش نصردنا محمد رمضانی مسئول موکب طریق الکربلا گچساران گفت: بدون شک ایجاد وحدت در جامعه یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های است که همه باید به دنبال آن باشند؛ از این رو برگزاری متمرکز آئین‌های بزرگ عزاداری مانند اربعین می‌تواند در تحقق این هدف بسیار مهم راهگشا باشد.

  محمد رمضانی افزود: از این رو تجمع‌ بزرگ عزاداران حسینی نیز به مناسبت اربعین شهادت امام حسین(ع) و یاران با وفایش در شهرستان گچساران و در موکب طریق الکربلا با هدف تقویت وحدت حسینی در میان زائران و  اقشار مردم پیاده‌روی اربعین برگزار می‌شد.

  مسئول موکب طریق الکربلا گچساران بیان داشت: برگزاری پیاده‌روی اربعین حسینی و همچنین این اجتماعات عزاداری بزرگ، همدلی و وحدت مسلمانان را به آنان نشان داده و توطئه‌های آنها را خنثی می‌کند.

  اجتماع بزرگ عزادارن اربعین حسینی، در جوار قبور شهدای گمنام گچساران و در موکب طریق الکربلا برگزار شد که این اجتماع با استقبال زیادی همراه بود.

  تبلیغات