دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸
سیاسی

پنج شنبه ۳ آبان ۱۳۹۷ | ۲۰:۰۰ ب.ظ

مدیران برای دفاع از استقلال و عظمت کشور حس خدمتگزاری را در خود تقویت کنند

 •     استاندار کهگیلویه و بویراحمد در نشست شورای اداری شهرستان گچساران اظهار داشت : با توجه به شرایط خاصی که کشور ما در آن قرار دارد برای دفاع از عظمت و استقلال کشور خود حس خدمتگزاری ...
 •  

   

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد در نشست شورای اداری شهرستان گچساران اظهار داشت : با توجه به شرایط خاصی که کشور ما در آن قرار دارد برای دفاع از عظمت و استقلال کشور خود حس خدمتگزاری را در خود فعال کنیم .

  نصردنا علی محمد احمدی با بیان این مطلب که ما همه متعلق به این کشور هستیم و وظیفه دینی  ،اخلاقی و اسلامی داریم که تمام توان خود را برای توسعه و پیشرفت کشورمان بکار ببنیدم افزود:چهاردهه است که کشور ما  با نظام سلطه درآوردگاه های مختلف در تقابل بوده و هست ، از جنگ تحمیلی گرفته تا گروهک ها و جنگ های مرزی ،بحث تحریم ها و نفوذ فرهنگی و جنگ نرم دشمن همه از موضوعاتی هستند که دشمنان برما تحمیل کرده اند.

  دکتر احمدی تصریح کرد: آخرین آوردگاه دشمن در خصوص کشور ما جنگ اقتصادی با رویکرد تهدید از بیرون و فشار از داخل می باشد که علیه کشور و مردم ما راه انداخته اند .

  وی ابراز داشت :ما ملت بسیار بزرگی داریم که در همه میادین ثابت کرده اند برای دفاع اط عظمت و استقلال کشور شان تا پای جان ایستاده اند و تا رسیدن به این مرحله از انقلاب هزینه های بسیار بالایی پرداخت کرده اند.

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد:مسئولین ما با بستن کمربند و فعال نمودن حس خدمتگزاری در خود با وجود همه فشارها و هجمه های دشمن از گردنه ها عبور خواهند کرد زیرا ما نه ملت کوچکی هستیم و نه کشور ناتوانی که در مقابل این هجمه ها شکست بخوریم .

  وی گفت:این تلاش درواقع زمانی به واقعیت خواهد رسید که ما درعرصه های دشواری همانند این روزها تلاش کنیم و حس خدمت گذاری را دروجودمان تقویت کنیم و مطالبات مردم ، گرفتاری ،معیشت و حل مشکلات مردم را دستور کارمان قرار دهیم.

  احمدی افزود:بنده درتمامی جلسات و مناسبت های مختلف به طور مکررتاکید کرده ام که باید  کمربند ها رامحکم بست که به فضل الهی از همه گردنه ها عبور کرده ایم ، امروز نسبت به گذشته درتمامی عرصه ها توانمندتر هستیم هرچند فشار دشمن نسبت به گذشته هم بیشتر شده است.

  وی درادامه بیان کرد:اما این اقدام مشروط به این است که حس خدمتگذاری و خدمت صادقانه را در خودمان تقویت کنیم،مدیر ما باید یک مدیر جهادی باشد ، شب و روز نشناسد و وقت و بی وقت پای کار باشدو از پروژه ها بازدید کند ، مشکلات مردم را ببیند تا مردم احساس کنند خدمتگذاران آنها وظیفه سربازی خودشان را بهتر انجام می دهند.

  احمدی اظهارکرد:بدون تعارف بگویم که امروز دیگر دوره عافیت طلبی و بی تفاوتی نیست و مقطعی ای است که باید با همدلی و وحدت تلاش کنیم و موانع و مشکلات را فراروی ملت و مردم که جانشان را برای حفظ این کشور و انقلاب در عرصه های مختلف در طبق اخلاص گذاشتند ،با تلاش و همت مضاعف برداریم.

   

  وی درادامه تصریح کرد:مدیران استان باید تعهد و دلسوزی را در عمل به منصه ظهوربرسانند ،طبیعی است که دراجرا موانعی هم وجود داردهرچند استان از لحاظ منابع مالی نسبت به سال گذشته محدودیت آنچنانی ندارد و همانطوری که اشاره شد امسال از سال های خوبی در بعد اعتبارات تملک دارایی ها است و تا این تاریخ ما تخصیصی داشته ایم که درطول یک دهه گذشته با وجود رشد بی سابقه نفت ،چنین تخصیصی را دراین مقطع نداشته ایم.

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد:مدیران باید پای کار بیایند و این بهانه هایی که بنده می بینم که عمدتا بحث ناهماهنگی بین بخشی است را باید کنار گذاشت،که بسیاری از این مسائل را می شود به راحتی حل کرد و سرمایه گذاری های عظیمی که درحوزه آب و خاک، انرژی و خدمات فرهنگی و عمومی داشته ایم را در اختیار مردم قرار دهیم.

  احمدی تصریح کرد:دشمن تمام توانش را معطوف به این کار گذاشته که مردم ما رانسبت به آینده ناامید و ساختار مدیریتی کشور را ناکارآمد نشان دهد و نشاط را از مردم بگیرد ،ما درجبهه مقابل باید کارایی خودمان را افزایش دهیم و این کارایی زمانی افزایش پیدا می کند که مدیر ما احساس مسئولیت کندو با اطلاعات لازم وارد جلسات شود.

  وی گفت:یک مسئول باید اشراف کامل برحوزه کاری اش داشته باشد و مسائل و مشکلات حوزه و طرح ها و پروژه های حوزه خودش را بداند و مدیرانی که عمدا در چنین جلساتی با اطلاعات ناقص مسائل را مطرح می کنند به این مفهوم است که این یک مدیر کارآمد دراین بازه زمانی نیست،بنابراین باید کمربندها را محکم بست و به کارآمدی در ساختار توجه جدی کنیم و وقت گذاشت و از مردم فاصله نگرفت و مشکلات مردم را مرتفع کرد.

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد:مردم ما خدمات را می بینند ،اما هژمونی رسانه ای دشمن شبهه افکنی می کند، ما پیشرفتی که به عنوان مثال در حوزه دانش پزشکی و علوم پزشکی چه در بحث دستاوردها ، تولید علم ، تجهیزات و نیزآموزش در سطح کشور داریم در منطقه قابل مقایسه با هیچ کشوری نیست.

  احمدی افزود:در بازدید از بیمارستان باشت هم از نظر ساختمان و هم تجهیزات به جرات می توان گفت که از نظر استاندارد در حد قیاس با بهترین بیمارستان ها کشور استو این موارد را باید به مردم بگوییم ،در حوزه آب و خاک فقط در باشت ، امامزاده جعفر ، خان احمد و لیشتر سرمایه گذاری های عظیمی شده است.

  وی تصریح کرد:راه طولانی در پیش داریم و کاستی هایی هم در طول مسیر وجود دارند ،اما وظیفه داریم به مردم امید دهیم و با قدرت راه خود را ادامه خواهیم داد و کاستی ها را مرتفع خواهیم کرد و در خدمات رسانی به مردم کوتاهی نخواهیم کرد.

   

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد:از همه مدیران و مسئولان تقاضا دارم که موضوع حضور در پروژه ها ، سرکشی ، نظارت و تسلط برامور کاری را تحت هیچ شرایطی فراموش نکنید که اگر کارشناسان و زیردستان بدانند ما بیداریم ،هم با انگیزه کار می کنند و هم درست کار می کنند.

  احمدی تصریح کرد:مدیری که در چرت باشد و اطلاعاتی نداشته باشد و از مدیران راه دور هم باشد نمی تواند وظیفه خودش را بدرستی انجام دهد و ازچنین مدیری سوءاستفاده خواهند کرد و آن موقع بیت المال ازبین خواهد رفت و ما به اهدافمان نخواهیم رسید.

  وی افزود:امسال چهلمین ساگرد انقلاب است و دولت هم منابعی خوبی را گذاشته است و موافقنامه ها هم مبادله شدو بویژه در مناطق گرمسیری استان سعی می کنیم اعتبارات را متمرکز کنیم و در فصول دیگر در حوزه راه ها و زیرساخت ها سعی می کنیم این منابع را به جاهای دیگر نیز اختصاص دهیم.

  تبلیغات