دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸
سیاسی

یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ | ۱۶:۰۰ ب.ظ

رئیس دادگستری شهرستان گچساران معرفی شد+ تصاویر

 •   مراسم تکریم و معارفه رئیس دادگستری گچساران با حضور رئیس دادگستری کهگیلویه و بویراحمد در این شهرستان برگزارشد. به گزارش نصردنا رضا میشان در آئین تکریم و معارفه رئیس دادگستری شهرستان گچساران افزود: دستگاه قضایی و ...
 •  

  مراسم تکریم و معارفه رئیس دادگستری گچساران با حضور رئیس دادگستری کهگیلویه و بویراحمد در این شهرستان برگزارشد.

  به گزارش نصردنا رضا میشان در آئین تکریم و معارفه رئیس دادگستری شهرستان گچساران افزود: دستگاه قضایی و متصدیان امنیت عرصه را بر متخلفان تنگ کرده است.

  وی بیان کرد: قوه قضائیه و دادگستری مأمن و پناهگاه ستمدیدگان است.

  رئیس دادگستری سابق گچساران تصریح کرد: در سال تحصیلی ۹۵ ـ ۹۶ با همکاری آموزش و پرورش گچساران طرح قاضی گستر را در آموزشگاه این شهرستان برگزار شد.

  فرماندار شهرستان گچساران نیز در این آئین عنوان کرد: دکتر رضا میشان بالغ بر ۱۲ سال سابقه خدمت در دستگاه قضایی شهرستان گچساران را دارد.

  عبدالرحیم رحیمی گفت: وی ۲۸ ماه به عنوان رئیس دادگستری این شهرستان فعالیت داشته و پرونده های سخت و پیچیده ای را نیز به اتمام رسانده است.

  در این آئین که با حضور رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد و برخی از مسئولان قضایی استان ومسئولان شهرستان در تالار اجتماعات دادگستری گچساران برگزار شد از زحمات رضا میشان تقدیر به عمل آمد و رضا غریب پور جهان آباد به عنوان رئیس داد گستری گچساران معرفی شد.

  تبلیغات