دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸
سیاسی

شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ | ۲۰:۳۰ ب.ظ

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد ابقا شد

  • مدیر عامل آب و فاضلاب روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد ابقاء شد. به گزارش نصردنا طی حکمی از سوی حمیدرضا جانباز رئیس شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، فیض اله پاسره در آب و فاضلاب روستایی ...
  • مدیر عامل آب و فاضلاب روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد ابقاء شد.
    به گزارش نصردنا طی حکمی از سوی حمیدرضا جانباز رئیس شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، فیض اله پاسره در آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد ابقاء شد.
    در متن این حکم آمده است؛ جناب آقای فیض اله پاسره، مدیرعامل محترم شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد نظر به انقضای مدت عضویت جنابعالی با عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد و به استناد صورتجلسه مورخ ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ مجمع عمومی آن شرکت و به موجب این حکم برای مدت دو سال دیگر انتصاب جنابعالی در سمت رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مذکور تمدید می گردد.

    امید است با اتکال به نیروی لایزال الهی، نصب العین قرار دادن تقوی و درایت کامل نسبت به مسئولیت خطیری که به عهده جنابعالی واگذار می گردد و بهره گیری از امکانات و کارکنان متعهد و متخصص در تحقق اهداف و برنامه‌های شرکت و خدمت به مردم شریف استان کهگیلویه و بویراحمد تحت رهبری مقام عظمای ولایت، موفق و منصور باشید.

    تبلیغات