چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸

سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ | ۱۹:۲۹ ب.ظ

فرمانده جدید سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد

 •     مراسم تکریم و معارفه فرماندهان سابق و جدید سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور جانشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مسئولان استانی برگزار شد. به گزارش نصردنا سرهنگ پاسدار «حمید خرم‌دل»، فرمانده جدید سپاه ...
 •  

   

  مراسم تکریم و معارفه فرماندهان سابق و جدید سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور جانشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مسئولان استانی برگزار شد.

  به گزارش نصردنا سرهنگ پاسدار «حمید خرم‌دل»، فرمانده جدید سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم گفت: این مسوولیت امانتی مهم و فرصتی ارزنده برای خدمت به مردم است.

  وی با اشاره به برخی از صفات و خصوصیات مردم استان کهگیلویه و بویراحمد و با ادای احترام به ۱۸۰۰ شهید این استان افزود: باید از فرصت مسئولیت برای خدمات‌رسانی هر چه بیشتر به مردم این استان استفاده کرد .

  خرم‌دل با بیان دشمنی‌ها و هجمه‌هایی که دشمنان به راه انداخته‌اند ظهارکرد: که بهترین راهکار برای مقابله با دشمن خدمت هر چه بیشتر به مردم است .

  فرمانده جدید سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: اتحاد هر چه بیشتر میان مسئولان استان برای خدمت هر چه بهتر به مردم لازم و ضروری است و تحقق چنین امری موجب کاهش هر چه بیشتر مشکلات می‌شود.

  خرم‌دل اضافه کرد: آماده به کارگیری انتقادات و پیشنهادات سازنده از سوی همه اقشار برای کمک به توسعه استان هستم.

  همچنین سردار یدالله بوعلی، فرمانده سابق سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه خوشحال هستم چهار سال پیش در ایام محرم معارفه شدم گفت: جای شکر دارد که در ماه محرم در این مسئولیت تودیع می‌شوم .

  وی اظهارکرد: اگر کاری برای رضای خدا انجام شده پیروز و موفق بوده‌ایم و اگر غیر از این بوده باخته‌ایم و فرصتی داده شد و اگر در مدت مسؤولیت خدمتی انجام دادیم موفق بوده‌ایم .

  سردار بوعلی افزود: به همکاران خودم گفتم که همه شما مراقب ما باشید که از نظر مادی برای خودمان کاری نکنیم .

  فرمانده سابق سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد  تصریح کرد: همه جا گفته‌ام که در این چهار سال غیر از محبت چیز دیگری از مردم این استان ندیدم و از این بابت دست همه را می‌بوسم و حلالیت می‌طلبم .

  سردار بوعلی اضافه کرد: مسئولیت‌ها همه گذراست و آن چه می‌ماند خاطره خوب است و از این بابت نسبت به مردم استان احساس دین می‌کنم.

   

  در پایان این مراسم از زحمات سردار یدالله بوعلی، فرمانده سابق سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد تقدیر و سرهنگ پاسدار «حمید خرم‌دل» به‌عنوان فرمانده سپاه استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.

  تبلیغات