چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸

یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ | ۱۷:۵۶ ب.ظ

ضرورت تسریع در اجرای طرح های سیماک و جی نف

 •   استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تسریع در اجرای طرح های سیماک و جی نف در این استان ضروری است. به گزارش نصردنا علی محمد احمدی به مناسبت هفته ملی پست و در جمع کارکنان این اداره ...
 •  

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تسریع در اجرای طرح های سیماک و جی نف در این استان ضروری است.

  به گزارش نصردنا علی محمد احمدی به مناسبت هفته ملی پست و در جمع کارکنان این اداره کل با تاکید بر ضرورت طرح های سیماک و جی نف در استان تاکید کرد و افزود: با اجرای این طرح ها زمینه شفاف سازی در سیستم اداری ایجاد می شود .

  وی بر نقش انکارناپذیر پست در رفع نیازهای روزانه افراد، اظهارکرد: شرایط جدید زندگی در عصر حاضر ایجاب می کند که ابزارها متحول شده زیرا اکنون تنها ماموریت پست جابه جایی یک محموله نیست .

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه، پست باید نقش خود را به عنوان یک پیشتاز در تحقق دولت الکترونیک به خوبی ایفا کند، خاطرنشان کرد: در گذشته نیروی های دولتی به شکل سخت افزاری به خدمت رسانی به مردم می پرداختند اما امروزه پست ادمین یک تحول اداری بسیار بزرگ است که با استفاده از ساختارهایی همچون “جی نف، جی آی اس و سیماک” می خواهد سبک جدیدی در نحوه ارتباطات مردم ایجاد کند .

  احمدی تصریح کرد: کارشناسان و کارکنان این نهاد باید بر حوزه فضای مجازی مسلط باشند و تجهیزات و زیرساخت های لازم برای آنها فراهم شود .

  وی با تاکید بر اینکه ما به دنبال اصلاح ساختارها هستیم، ادامه داد: مردم از این برخوردهای سلیقه ای و ارجاعات مکرر و بی نتیجه خسته هستند و نباید زمینه را به گونه ای ایجاد کرد که تنها نفع عده ای مدنظر قرار گیرد .

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه، عدالت یعنی ایجاد یک فرصت مناسب برای همگان، بیان کرد: اگر فردی تنها زمینه را برای رفع مشکلات قوم و خویشاوند خود فراهم کرد بدون شک خیانت کرده است .

  احمدی عنوان کرد: کشورهای توسعه یافته دنیا به این نتیجه رسیده اند که برای شفاف سازی و خدمت رسانی مطلوب تر به مردم باید اتاق های شیشسه ای در سیستم اداری ایجاد شود .

  وی اظهارکرد: به علت نبود سیستم شفاف در بعضی از استانها آنها هم اکنون با محدودیت زمین رو به رو هستند و متاسفانه صاحبان قدرت از این مسئله سوء استفاده کردند .

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه، باید بسترهای لازم برای اجرای صحیح امور را فراهم کنیم، تاکید کرد: به طور قطع در صورت اجرای اصولی کارها و شفاف سازی در امور تبعیض ها از بین می رود .

   

  احمدی بیان کرد: معنای اصلی اقتصاد مقاومتی جلب رضایت مردم، استیفای حقوق آنها و ایجاد فرصت برابر برای همگان است .

  وی، کاهش هزینه ها، احقاق حقوق مردم و افزایش سرعت عمل در سیستم اداری را از جمله مزایای استفاده از روش های نوین ارتباطی برشمرد و گفت: ما باید به جای ساختمان سازی و ایجاد هزینه بر گرده دولت با به کارگیری نیروهای توانمند و زبده با کم ترین هزینه به مردم خدمت کنیم .

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: این دیوان سالاری ها هیچ کمکی به پیشرفت کشور نمی کند و انتظار می رود دهیاران و شهرداران مناطق مختلف استان مردم را با سامانه های “سیماک، جی نف و جی آی اس” آشنا کرده و هرکسی که با اجرای این طرح ها مخالفت کرده به حراست نهاد مربوطه معرفی شود .

  احمدی افزود: باید حافظ بیت المال باشیم و هر فردی که قصد سوء استفاده از انفال عمومی را داشته باشد با آن مقابله کنیم .

  وی با بیان اینکه، استان کهگیلویه وبویراحمد دارای بهترین عرصه های کشور است، اضافه کرد: باید با مشارکت مردم در راستای حفاظت از انفال عمومی تلاش کرد .

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواستار ارائه گزارش ماهانه از خدمات پست استان به حوزه استانداری شد.

  تبلیغات