سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

دوشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۷:۳۳ ب.ظ

حل مشکلات اراضی حوزه شهری لیکک در آینده نزدیک

 •   نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی از حل مشکلات اراضی حوزه شهری لیکک در آینده نزدیک خبر داد. به گزارش  نصردنا عدل هاشمی پور در این خصوص افزود: سالهاست مردم ...
 •  

  نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی از حل مشکلات اراضی حوزه شهری لیکک در آینده نزدیک خبر داد.

  به گزارش  نصردنا عدل هاشمی پور در این خصوص افزود: سالهاست مردم شریف شهر لیکک از معضلات حوزه شهری به شدت گله مند بوده و هر مسئولی از کشور و یا استان که به این شهر وارد می شود از وی در جهت حل این مشکل چاره جویی نموده اند.

  نماینده کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در جهت حل این موضوع با مسئولان مربوطه رایزنی و پیگری های لازم انجام شد و خوشبختانه جلسه ای با حضور مسئولان کشور و استان در محل وزارت راه و شهر سازی تشکیل شد و از همه مسوولانی که در این راستا کمک نمودند نهایت کمال تشکر را دارم.

  هاشمی پور عنوان کرد: برخی از نگرانی های مردم شریف بهمئی مربوط به ساختمان های مسکونی فاقد سند بوده و نیز زمین های مسکونی که مجوز احداث صادر نمیشد و این امر موجب نازیبایی  شهر لیکک و تبدیل به مطالبه عمومی مردم شده بود.

  نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی اظهار امیدواری کرد: با توجه به حسن نیت عزیزان، تصمیمات اتخاذ شده و پیشنهادات ارائه شده، مشکلات اراضی شهر لیکک در آینده نزدیک مرتفع خواهد شد و مردم شریف بهمئی از این بابت نگرانی نداشته باشند.

  تبلیغات