جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷ | ۱۸:۴۸ ب.ظ

علی نیکبخت سرمربی فوتبال نفت و گاز گچساران شد

 •     مدیرعامل تیم فوتبال نفت و گاز گچساران گفت: علی نیکبخت از مربیان قدیمی و با سابقه فوتبال کشور سکان هدایت تیم فوتبال نفت و گازاین شهرستان را به دست گرفت. به گزارش نصردنا علی نیکبخت سابقه ...
 •  

   

  مدیرعامل تیم فوتبال نفت و گاز گچساران گفت: علی نیکبخت از مربیان قدیمی و با سابقه فوتبال کشور سکان هدایت تیم فوتبال نفت و گازاین شهرستان را به دست گرفت.

  به گزارش نصردنا علی نیکبخت سابقه هدایت تیم های خیبر خرم آباد، اروند خرمشهر و شهرداری بندرعباس را در سال های اخیر در کارنامه خود دارد.

  این مربی با تجربه تاکنون با پنج تیم لیگ دسته دومی به لیگ دسته اول صعود کرده است.

  فرهاد جعفری سه شنبه شب در گفت و گو با خبرنگاران افزود: پس از بررسی چندین گزینه برتر در نهایت درباره علی نیک بخت برای هدایت تیم فوتبال نفت و گاز گچساران به توافق رسیدیم.

  وی بیان کرد: کسب نتایج درخشان و صعود به لیگ دسته اول هدف اصلی تیم نفت و گاز گچساران در فصل آینده است.

  جعفری افزود: همه امکانات باشگاه را برای موفقیت این تیم آماده کرده ایم و انتظارمان از سرمربی جدید این تیم تنها صعود به لیگ دسته یک است.

  وی نیکبخت را یکی از مربیان قدیمی و باتجربه لیگ دسته دوم و اول معرفی کرد و افزود: تلاش می شود فصل پیش رو با این سرمربی توانمند صعود تیم فوتبال به لیگ دسته اول را به مردم فوتبال دوست گچساران هدیه دهیم.

  وی در پایان از زحمات بهمن فرازمند سرمربی بومی فصل گذشته این تیم قدردانی کرد.

  باشگاه نفت و گاز گچساران با قدمتی ۵۵ ساله و پوشش بیش از ۹۱ رشته ورزش قهرمانی یکی از باشگاه های فعال و پرطرفدار جنوب کشور است.

  تیم نفت و گاز گچساران فصل گذشته با هفت تساوی، ۳ برد، ۱۶ امتیاز و تفاضل گل ۳ در مرحله نهایی در رده دوم جدول رده بندی قرار گرفت و به عنوان تیم دوم گروه خود به مرحله پلی آف راه یافت.

  نفت و گاز گچساران در بازی پلی آف پس ۲ بازی رفت و برگشت و تساوی در وقت اضافه در بازی پایانی در ضربات پنالتی از راهیابی به لیگ دسته اول ناکام ماند.

  نفت و گاز گچساران در دور اول با ۲۰ بازی و دریافت ۱۳ گل، دومین خط دفاعی مستحکم مسابقات را در اختیار داشت.

  تبلیغات