شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ | ۱۰:۲۴ ق.ظ

برگزاری اولین کارگاه استعداد یابی هندبال کهگیلویه و بویراحمد در گچساران

 •       مدیر آموزش و پرورش گچساران گفت: اولین کارگاه استعدایابی و دانش افزایی رشته هندبال کهگیلویه وبویراحمد در گچساران با حضور مربی روسی اجرا شده است. به گزارش نصردنا مد سید ظهیرالدین پورالحسینی در جمع خبرنگاران افزود: ...
 •  

   

   

  مدیر آموزش و پرورش گچساران گفت: اولین کارگاه استعدایابی و دانش افزایی رشته هندبال کهگیلویه وبویراحمد در گچساران با حضور مربی روسی اجرا شده است.

  به گزارش نصردنا مد سید ظهیرالدین پورالحسینی در جمع خبرنگاران افزود: آموزش وپرورش در راستای نهادینه کردن فرهنگ ورزش اقدامات ارزنده ای را انجام داد ه است.

  وی بیان کرد: درهمین راستا اولین کارگاه استعدایابی و دانش افزایی رشته هندبال کهگیلویه وبویراحمد در گچساران با حضور مربی روسی اجرا شده است.

  مدیر آموزش و پرورش گچساران تصریح کرد: این کارگاه به مدت ۵ روز با حضور مربی روسی به نام سرگه نیکو لنکو از روز شنبه در سالن فرهنگیان گچساران  شروع شده است.

  پورالحسینی عنوان کرد: در این کارگاه آموزشی و استعدادیابی  رشته ورزشی هندبال بیش از ۹۰ دانش آموز دختر و پسراز سراسر استان و بیش از ۵۰ مربی تربیت بدنی شرکت می کنند.

  وی گفت: با توجه به جایگاه رشته هندبال شهرستان گچساران در کشورکمیته‌های استعدادیابی این رشته ورزشی  در گچساران راه‌اندازی شد

  تبلیغات