شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ | ۰۸:۵۹ ق.ظ

انجام بیش از ۲ هزار ماموریت توسط اورژانس ۱۱۵ در گچساران

 • رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای سالجاری تا پایان خرداد ماه بالغ بر دو هزار 500 مأموریت توسط اورژانس 115 گچساران انجام شده است. "جلال پورانفرد " در گفت ...
 • رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای سالجاری تا پایان خرداد ماه بالغ بر دو هزار ۵۰۰ مأموریت توسط اورژانس ۱۱۵ گچساران انجام شده است.
  “جلال پورانفرد ” در گفت و گو با نصردنا  افزود: پرسنل اورژانس کهگیلویه و بویراحمد با تلاش شبانه روزی تا کنون به خوبی به وظایف خود عمل کرده و به شهروندان خدمت کردند.
  وی بیان کرد: از ابتدای فروردین ماه سالجاری تا پایان ۲۷ خرداد ماه در شهرستان گچساران ۳۲۲ فقره ماموریت تصادفی توسط مرکز اورژانس ۱۱۵ صورت گرفته است.
  رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد:  ۱۲۶ تصادف در فروردین ماه انجام شده که ۷۲ مورد آن تصادف شهری و ۵۴ مورد نیز جاده ای بوده است.
  پورانفرد عنوان کرد: در این مدت زمان از تعداد تصادف جاده ای ۱۰۵ مصدوم وجود داشت که ۱۰۱ نفر انتقال داده شد و ۴ نفر مصدوم دیگر نیز درمان در صحنه بوده و در تصادف جاده ای نیزاز ۹۴ مصدوم ۹۰ مورد آن انتقال داده شد و ۴ نفر نیز در صحنه مورد درمان سرپایی قرار گرفتند.
  وی گفت: در اردیبهشت ماه امسال نیز ۱۰۰ مورد تصادف در گچساران رخ داده بود که از این تعداد ۷۱ مورد شهری و ۲۹ مورد نیز تصادف جاده ای بوده است و تصادف شهری ۹۱ مصدوم نیز در پی داشته که از این تعداد  ۹۰ مصدوم انتقال داده شد و یک مورد نیز در صحنه درمان گردیده و ۶۱ مصدوم نیز حاصل تصادف جاده ای در این شهرستان است که از این تعداد  نیز ۶۰ نفر انتقال و یک مورد در صحنه سرپایی درمان شده است.
  رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در خرداد ماه امسال نیز ۹۶ فقره تصادف اتفاق افتاده که از این تعداد ۶۵ مورد شهری و ۳۱ مورد جاده ای بوده است.
  پورانفرد بیان کرد: ۸۲ مصدوم تصادف شهری مدت زمان عنوان شده ۷۸ مورد انتقال و چهار مورد نیز در محل سرپایی درمان شده و ۶۰ مصدوم تصادف جاده ای نیز ۵۸ مورد انتقال و دو مورد نیز در صحنه سرپایی درمان شدند.
  وی افزود: از ابتدای سالجاری تا پایان ۲۷ خردادماه ۲۳ مورد عملیات توسط اورژانس هوایی گچساران انجام شده است.
  رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: مرکز اورژانس و فوریتهای پزشکی گچساران با ۷ پایگاه زمینی و یک پایگاه اورژانس هوایی و ۴۴ پرسنل به مردم گچساران خدمات رسانی می کند.
  وی گفت: از ابتدای سالجاری تا پایان خرداد ماه بالغ بر دو هزار ۵۰۰

  تبلیغات