شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

پنج شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ | ۰۹:۵۷ ق.ظ

پیام تبریک فرمانده انتظامی گچساران به مناسبت عید سعید فطر

 • به گزارش  نصردنا له نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ سید محمد موسوی فرمانده انتظامی شهرستان گچساران، در پیامی  فرا رسیدن عید فطر را تبریک گفت. متن پیان به شرح زیر است اینک نسیم نوید بخش برکات ...
 • به گزارش  نصردنا له نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ سید محمد موسوی فرمانده انتظامی شهرستان گچساران، در پیامی  فرا رسیدن عید فطر را تبریک گفت.

  متن پیان به شرح زیر است

  اینک نسیم نوید بخش برکات الهی در عید سعید فطر ظهور کرده و درهای رحمت و غفران الهی بیش از هر زمان دیگر بر روی عابدان و بندگان او گشوده شده و شوق رسیدن به سرچشمه زلال لم یزلی را در وجود مان قوت بخشیده است.
  به راستی که عید سعید و روح نواز فطر بیش از آن که پایان یک ماه باشد آغاز یک راه است؛ راهی که با رحمت‌ها و انتظارها، عفو، استغفارها، دعا و نیایش، مناجات و گریه های شبانه برای بازگشت به فطرت الهی و یافتن هویت گمشده حقیقی انسان گشوده شده است.
  عید فطر عید رویش و شکفتن جوانه امید و عید بشارت‌های الهی و روز خوب مهربانی‌ها و گشودن ابواب رحمت الهی است.
  اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمانان در ماه مبارک رمضان، عید سعید فطر را به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی)، و همه مسئولان و بویژه به مردم مومن، متدین و ولایت مدار شهرستان گچساران که صیام هر روز را به امید لحظات ملکوتی افطار و هر شامگاه را به شوق سیراب شدن از فیض سحرگاه به پایان رسانده اند تبریک و تهنیت عرض می نمایم و امیدوارم همه توانسته باشیم در این ماه گشایش ابواب رحمت از الطاف بیکران حضرت حق تعالی، بهره کافی را ببریم.

  سید محمد موسوی فرمانده انتظانی گچساران

  تبلیغات