شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۸:۰۹ ب.ظ

حضورهواداران نفت و گازگچساران جهت حمایت تیم نفت و گاز گچساران با شعار” آرامش، تشویق و پیروزی”

 •   هواداران نفت و گاز گچساران وعده ما ورزشگاه شهدای نفت و گاز گچساران روز سه شنبه 25 اردیبهشت با شعار " آرامش، تشویق و پیروزی"  است. به گزارش نصردنا  شهرستان نفتخیز گچساران همواره توانسته با وجود ...
 •  

  هواداران نفت و گاز گچساران وعده ما ورزشگاه شهدای نفت و گاز گچساران روز سه شنبه ۲۵ اردیبهشت با شعار ” آرامش، تشویق و پیروزی”  است.

  به گزارش نصردنا  شهرستان نفتخیز گچساران همواره توانسته با وجود استعداد های درخشان خود در رشته های مختلف ورزشی در کشور مطرح شده و به خوبی بدرخشد.

  باشگاه فوتبال نفت و گاز گچساران تا کنون با تلاش های بسیار مسئولان این تیم و کادر فنی و بازیکنان نتایج خوبی را کسب کند.

  تا کنون تیم فوتبال نفت و گاز گچساران برای راهیابی به لیگ دسته یک فشارهای زیادی را تحمل کرده  و در حال حاضر در جایگاه حساسی قرار گرفته است.

  در تمامی مراحل چه در سرما و گرما و در سخت ترین شرایط هواداران متعصب و خونگرم یاران دوازدهم تیم فوتبال نفت و گاز گچساران بودند که همواره این تیم را در هرجا با همت کانون هواداران نفت و گاز گچساران همراهی کردند.

  با وجود بازی حساس تیم نفت و گاز گچساران که روز سه شنبه ۲۵ اردیبهشت مقابل تیم استقلال جنوب تهران در ورزشگاه شهدای نفت دوگنبدان برگزار خواهد شد، حضور شما هواد اران متعصب و خونگرم نفت و گاز گچساران بسیار مهم وتاثیر گذار است.

  تشویق های کوبنده هواداران نفت و گاز درکنار حمایت های کانون هواداران نفت و گاز گچساران از این تیم باعث بالا رفتن روحیه و آرامش خیال بازیکنان این تیم خواهد شد.

  در مصاحبه اخیر فرازمند سر مربی تیم نفت و گاز گچساران با پایگاه خبری نفتانیوز اعلام شده بود که این تیم در آمادگی کامل به سر می برد.

  سر مربی نفت و گاز گچساران در این مصاحبه از تمام مردم خونگرم گچساران و هوادارن خوب این تیم برای حضور هرچه با شکوهتر در ورزشگاه شهدای نفت این شهرستان در روز سه شنبه هفته جاری ۲۵ اردیبهشت دعوت کرده بود.

  هواداران نفت و گاز گچساران وعده ما ورزشگاه شهدای نفت و گاز گچساران روز سه شنبه ۲۵ اردیبهشت با شعار ” آرامش، تشویق و پیروزی”  است.

  حال که تنها چند قدم تا راهیابی به لیگ دسته یک مانده امیدواریم که با نتیجه خوب و یک پیروزی شیرین  تیم نفت و گاز گچساران بتواند شادی پیروزی را به هواداران متعصب خود هدیه دهد.

  امید می رود تا با تشویق های خوب خود بازهم فرهنگ و مهمان نوازی مردم گچساران را به تیم مقابل نشان دهید.

  تبلیغات