شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۸:۲۵ ب.ظ

اسکان بیش از ۱۲ هزار نفر در مدارس گچساران در سال گذشته

 •   مدیر آموزش و پرورش گچساران گفت: در سال گذشته در ایام تعطیلات نوروزی این نهاد به 12 هزار و 450 نفر فرهنگی و غیر فرهنگی سرویس مناسب ارائه داده است. به گزارش نصردنا سید ظهیرالدین پوالحسینی ...
 •  

  مدیر آموزش و پرورش گچساران گفت: در سال گذشته در ایام تعطیلات نوروزی این نهاد به ۱۲ هزار و ۴۵۰ نفر فرهنگی و غیر فرهنگی سرویس مناسب ارائه داده است.

  به گزارش نصردنا سید ظهیرالدین پوالحسینی در جلسه شورای اداری گچساران افزود: آموزش و پرورش گچساران آماه پذیرایی از مسافران نوروزی فرهنگی و عادی در سال ۹۷ است.

  وی بیان کرد: در سال گذشته آموزش و پرورش گچساران به ۱۲ هزار و ۴۵۰ نفر در غالب دو هزار و ۴۴۳ خانواردر غالب  فرهنگی و غیر فرهنگی سرویس مناسب ارائه داده است.

  مدیر آموزش و پرورش گچساران تصریح کرد: از این تعداد هفت هزار و ۳۰۸ نفر در غالب یک هزار و ۵۰۳ خانوار فرهنگی و ۹۴۰ خانوار نیز غیر فرهنگی بودند.

  پورالحسینی عنوان کرد: پرسنل این نهاد جهت ارائه خدمات به مسافران نوروزی و اسکان آنها آموزش های لازم را با همکاری دستگاه های مربوطه فرا گرفتند.

  مدیر آموزش و پرورش گچساران خاطر نشان کرد: در راستای پذیرایی و اسکان مسافران نوروزی این نهاد سه آموزشگاه با ۴۵۰ تخت به صورت سوئیتی دارای امکانات کامل و مجزا را آماده سازی کرده است.

  پورالحسینی بیان کرد: ۴۲ آموزشگاه در غالب ۳۲۰  کلاس درس در گچساران جهت پذیرایی از مسافران نوروزی فراهم شده است.

  وی افزود: سرویس بهداشتی و حمام برخی مدارس در طرح اسکان مسافران نوروزی مرمت شدند.

  مدیر آموزش و پرورش گچساران ادامه داد: ۱۰۰ تخته فرش نو و ۱۲۰۰ متر موکت جدید نیز برای این مدارس تهیه شده است.

   

  تبلیغات