شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۸:۱۸ ب.ظ

کسب رتبه ۵ کشوری توسط فرمانداری گچساران

 •     به گزارش نصردنا فرماندار گچساران در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان در سال 96  ضمن تبریک 22 اسفند ماه سالروز بزرگداشت شهداء بر برنامه ریزی و مدیریت نمودن دستگاههای اجرایی در انجام امورات مربوط به ...
 •  

   

  به گزارش نصردنا فرماندار گچساران در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان در سال ۹۶  ضمن تبریک ۲۲ اسفند ماه سالروز بزرگداشت شهداء بر برنامه ریزی و مدیریت نمودن دستگاههای اجرایی در انجام امورات مربوط به اداره متبوع خود تاکید کرد.

  عبدالرحیم رحیمی با اشاره به دستور کار جلسه و در پیش بودن تعطیلات نوروزی گفت : ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی و کمیته های پیش بینی شده در راستای انجام وظایف محوله خود تلاش مضاعفی داشته باشند.

  وی با بیان اینکه ۱۰ کمیته کاری برای  اجرای برنامه های ستاد تسهیلات نوروزی در این شهرستان تشکیل شد بیان کرد: این کمیته ها شامل حمل و نقل، خدمات امداد و نجات، امنیت نظامی و ترافیک شهری، هماهنگی و دهیاری ها، خدمات، اسکان و رفاهی، تنظیم بازار، نظارت و برنامه ریزی است.

  رحیمی بر ارائه خدمات مناسب به شهروندان و مسافران توسط دستگاه ها در این ایام تاکید کرد و گفت: اداره ها بایددر ایام نوروز برای خدمات مطلوب کشیک های منظمی داشته باشند.

  رئیس ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان  گفت: برنامه ریزی برای پذیرایی مطلوب از مهمانان نوروزی در این شهرستان در بخش های مختلف از جمله رفاهی و فرهنگی انجام شده است.

  رحیمی از  تجهیز ۳۲۰ کلاس درس برای اسکان مسافران نوروزی،توزیع۸۰هزار کتابچه معرفی جاذبه های گردشگری گچساران ، ساماندهی خودرو های سبک و سنگین حمل و نقل عمومی ، استقرار تیم های امداد و نجات و چادرهای سلامت و چادرهای اسکان در مناطق گردشگرپذیر شاخص از جمله برنامه های پیش بینی شده برای رفاه حال مسافران نوروزی است.

  وی نظارت و کنترل کالا و خدمات در مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی این شهرستان را یادآور شد و گفت: عرضه و فروش مواد غذایی درتعطیلات نوروزی در شرایط خوبی انجام شود.

  رحیمی ابراز کرد: به دلیل وجود اقلیم مناسب و جاذبه های سیاحتی و زیارتی متعدد در گچساران در صورت فراهم شدن امکانات لازم، گردشگران زیادی به این شهرستان سفر خواهند کرد.

  وی گفت: چهار پایگاه جاده ای در ایام نوروز در مناطق خیرآباد، امامزاده جعفر، دیل و کاکامبارک (ع) به مسافران خدمات اورژانسی و تخصصی ارائه می کند.

  فرماندار گچساران ابراز کرد: استقبال از مهمانان نوروزی با حضور مسئولان گچساران در ورودی شهر دوگنبدان همراه با نمایشگاه سوغات و هدایا، گستردن سفره هفت سین نوروزی در شهر دوگنبدان و برگزاری طرح آرامش بهاری در بقاع متبرکه را از برنامه های مهم فرهنگی گچساران در نوروز باستانی ۹۷ است.

  وی بیان کرد: فرمانداری شهرستان گچساران در سالجاری بین ۴۵۸ شهرستان توانست رتبه ۵ کشوری را به خود اختصاص دهد.

  فرماندار گچساران تصریح کرد: سه سال متوالی این نهاد توانست در کهگیلویه و بویراحمد رتبه اول را در میان دیگر شهرستانها به خود اختصاص بدهد.

  در این جلسه از تعدادی از ادارات شهرستات تجلیل بعمل آمد .

  تبلیغات