شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ | ۰۸:۵۵ ق.ظ

انجام ۵۵۰ موردبازرسی در بخش قاچاق کالا و ارز در بازار گچساران

 • انجام 550 مورد بازرسی دربخش قاچاق کالا و ارز در بازار گچساران رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گچساران گفت: در بخش قاچاق کالا و ارز 550 مورد بازرسی انجام و دراین بازرسی ها 15 ...
 • انجام ۵۵۰ مورد بازرسی دربخش قاچاق کالا و ارز در بازار گچساران
  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گچساران گفت: در بخش قاچاق کالا و ارز ۵۵۰ مورد بازرسی انجام و دراین بازرسی ها ۱۵ مورد تخلف به ارزش ریالی ۱۶ میلیون ریال کشف شده است.

  رضا شریفی در گفت و گو با نصردنا افزود: نظارت بر بازار و واحدهای صنفی گچساران از سوی اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان وجود دارد.
  وی بیان کرد: از ابتدای سالجاری تا پایان بهمن ماه ۲۰هزار و ۹۷۱ مورد بازرسی از واحدهای صنفی و تجارتی گچساران صورت گرفته است.
  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گچساران تصریح کرد: در بازرسی های انجام شده ۱۱۳۹ مورد تخلف اقتصادی از اصناف گچساران کشف و منجر به تنظیم پرونده تخلف شد و جهت اعمال قانون به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
  شریفی عنوان کرد: این تخلفات بیشتر از نوع گران فروشی، کم فروشی و عدم درج قیمت است.
  وی گفت: در مدت زمان عنوان شده ارزش تخلفات کشف شده از صنوف متخلف در گچساران چهار میلیارد و ۹۷۱ میلیون ریال بوده است.
  شریفی بیان کرد: از ابتدای سالجاری تا پایان بهمن ماه ۱۳۲ مورد از گزارشات کتبی مردمی پیگیری و به نتیجه رسیده و در همین مدت زمان ۱۴ مورد گشت مشترک با همکاری ادارات مربوطه در بازار گچساران اجرا شده است.
  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گچساران اضافه کرد: از ابتدای سالجاری تا پایان بهمن ماه در بخش قاچاق کالا و ارز ۵۵۰ مورد بازرسی انجام و دراین بازرسی ها ۱۵ مورد تخلف به ارزش ریالی ۱۶ میلیون ریال کشف شده است.
  وی افزود: بیشتر موارد متخلف کشف شده اعم از لوازم بهداشتی و آرایشی و مکمل های غذایی هستند.

  تبلیغات