شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ | ۰۸:۵۱ ق.ظ

انجام ۵۷۲ ماموریت توسط دو ایستگاه آتش نشانی شهرداری گچساران

 • کامبیز افشین پور در گفت وگو با نصردنا افزود: از ابتدای سالجاری تا پایان 12 اسفند ماه 572 مورد ماموریت توسط دو ایستگاه آتش نشانی شهرداری گچساران انجام شده است. مسئول ایستگاه های آتش ...
 • کامبیز افشین پور در گفت وگو با نصردنا افزود: از ابتدای سالجاری تا پایان ۱۲ اسفند ماه ۵۷۲ مورد ماموریت توسط دو ایستگاه آتش نشانی شهرداری گچساران انجام شده است.
  مسئول ایستگاه های آتش نشانی گچساران تصریح کرد: از این تعداد ماموریت انجام شده ۳۷۱ مورد آتش سوزی مزارع ومنازل شخص واماکن تجاری، ۴۷ مورد زنده گیری مار و حشرات موذی، ۱۱۵مورد نیز امداد نجات اعم از گیر افتادن در آسانسور، درآوردن انگشتر، بازکردن قفل درب منازل اختصاص یافته است.
  افشین پور عنوان کرد: ۳۹ مورد ماموریت به تصادفات جاده ای و داخلی بوده است.
  وی گفت: از ابتدای سالجاری تا ۱۲ اسفندماه تعداد ۱۷ نفر در حوادث رخ داده در گچساران فوت کردند که از این تعداد ۶ نفر مربوط به آتش سوزی منزل و ۱۱ نفر نیز در تصادفات جاده ای و داخلی بودند.
  مسئول ایستگاه های آتش نشانی گچساران خاطرنشان کرد: به شهروندان توصیه می شود حتما در منزل و یا محل کار و خودروهای خود کپسول های اطفای حریق آتش نشانی را تهیه کنند و هنگام خروج از منزل شیر اصلی گاز را ببندند.

  تبلیغات