شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۳:۳۲ ب.ظ

افتتاح نمایشگاه بهاره در گچساران

 • به گزارش نصردنارضا شریفی در جمع خبرنگاران افزود: با فرا رسیدن ایام پایان سال در راستای تنظیم بازارو کالاهای ضروری نمایشگاه بهاره در گچساران راه اندازی می شود. وی بیان کرد: نمایشگاه فروش بهاره با بیش ...
 • به گزارش نصردنارضا شریفی در جمع خبرنگاران افزود: با فرا رسیدن ایام پایان سال در راستای تنظیم بازارو کالاهای ضروری نمایشگاه بهاره در گچساران راه اندازی می شود.

  وی بیان کرد: نمایشگاه فروش بهاره با بیش از ۲۰۰ غرفه به مدت ۱۰ روز درگچساران آغاز به کار می کند.

  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گچساران تصریح کرد: این نمایشگاه از تاریخ ۱۶ اسفند در محل دائمی نمایشگاه ها( پشت ترمینال) افتتاح می شود ودر آن کسبه بازارا گچساران و شهرستانهای دیگرحضور دارند.

  شریفی عنوان کرد: در این نمایشگاه کالاهای مورد نیاز مردم اعم از پوشاک، آجیل، خشکبار، مواد غذایی، تنقلات و غیره ارائه می شود.

  وی گفت: نمایشگاه بهاره درگچساران با هدف تقویت جریان عرضه و ایجاد فضای رقابت و دسترسی آسانترمردم به کالاهای مورد نیاز با قیمت مناسب تردایر شده است.

  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گچساران خاطر نشان کرد: به منظور فرا رسیدن ایام پایان سال و خرید اقلام مورد نیاز شب عید شهروندان با جهاد کشاورزی که متولی تأمین اقلام مورد نیاز بازار است در بخش نظارت و تنظیم بازار همکاری های لازم از سوی این نهاد انجام می شود.

  شریفی بیان کرد: افرادی را جهت جذب کالاهای تنظیم بازار به از سوی صنعت، معدن و تجارت گچساران معرفی شدند.

  وی افزود: در حال حاضر نیز چهار نقطه از شهرستان گچساران ( فلکه فرودگاه، روبروی کلینیک تخصصی والفجر، میوه فروشی زارع پور، پانصد سمت راست) برای توزیع میوه دولتی درایام پایان سال مشخص شده است.

  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گچساران ادامه داد: به منظور فرا رسیدن ایام پایان سال این نهاد در راستای نظارت و تنظیم بازار تشدید فعالیتهای بازرسی، تأمین کالا و خدمات مورد نیاز شهروندان را با همکاری سایر ادارات عضو در راستای جلوگیری از افزایش قیمتها و نایابی کالا در بازار در دست اجرا دارد.

  شریفی اضافه کرد: کشیک بازرسی و اداری این نهاد از تاریخ ۱۳ بهمن ماه سالجاری آغاز و تا پایان ۳۱ فروردین ماه سال ۹۷ در دو شیفت صبح و عصر به کار خود ادامه می دهد.

  وی گفت: در همین راستا نیز کشیک ستاد خبری ۱۲۴ برقار شده و آماده دریافت گزارشات مردمی پیرامون تخلفات اقتصادی است.

  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گچساران تصریح کرد: با ادارات مرتبط هماهنگی های لازم جهت ایجاد گشتهای مشترک و رصد و کنترل قیمت کالا و خدمات، کمیت و کیفیت خدمات رسانی  در بازار انجام شده است.

  شریفی عنوان کرد: در همین راستا برای پایان سال کشیک های برخی صنوف اعم از نانوایی و سایر صنوف خدمات رسان( مکانیسلن های اتومبیل، خدمات برق، تنظیم موتور، نقاشی، صافکاری) جهت ارائه خدمت به شهروندان و مسافران نوروزی مشخص شدند.

   

   

  تبلیغات