شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۲:۳۱ ب.ظ

پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی مجتمع بزرگ آبرسانی لوداب در کهگیلویه و بویراحمد

 • مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با بهره برداری از مجتمع بزرگ آبرسانی لوداب 7400 نفر در 70 روستا از نعمت آب آشامیدنی سالم بهره مند می شوند . به گزارش نصردنا فیض ...
 • مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با بهره برداری از مجتمع بزرگ آبرسانی لوداب ۷۴۰۰ نفر در ۷۰ روستا از نعمت آب آشامیدنی سالم بهره مند می شوند .

  به گزارش نصردنا فیض اله پاسره افزود:  با تکمیل نهایی مجتمع بزرگ آبرسانی لوداب ، ۷۰ روستای محروم شهرستان بویراحمد از بن بست کم آبی و بی آبی خارج می شود.

  وی بیان کرد: با بهره برداری از مجتمع بزرگ آبرسانی لوداب ۷۴۰۰ نفر در ۷۰ روستا از نعمت آب آشامیدنی سالم بهره مند می شوند .

  مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: این پروزه عظیم با اعتباری بالغ بر۵۰ میلیارد ریال در دست اجراست.

  پاسره عنوان کرد: به دلیل جذب اعتبارات از صندوق با تلاش نمایندگان استان با مشکل اعتباری وجود ندارد.

  وی گفت: این پروژه مهم از پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی برخوردار بوده و در حال حاضر نیز  بسیاری از روستاهای مسیر این مجتمع به شبکه وصل هستند و از منافع این طرح بهره مند شدند.

  مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد خاطر نشان کرد: از عملیات اجرایی این مجتمع بزرگ می توان به اجرای قریب به ۱۷ کیلومتر خط انتقال، شبکه توزیع، مخزن، ایستگاه پمپاژ و بهسازی چشمه اشاره کرد.

  پاسره بیان کرد: شاخص برخورداری از آب شرب در روستاها حدود ۷۳ درصد است.

  وی افزود: ۱۸ مجتمع بزرگ آبرسانی در شهرستان های کهگیلویه و بویراحمد به بهره برداری رسیده و یا در حال اجرا است.

  مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: با اتمام روند عملیاتی آنها جهش قابل ملاحظه ای در شاخص برخورداری روستاها از نعمت آب شرب را شاهد خواهیم بود.

  تبلیغات