شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۸:۲۴ ب.ظ

افتتاح نمایشگاه و بازارچه کار و فناوری با محوریت روز درختکاری در دبستان فدک گچساران+ تصاویر

 •       مدیرآموزش و پرورش گچساران گفت: جشنواره نوجوان خوارزمی در 51 آموزشگاه دخترانه و پسرانه شهری و روستایی  دوره اول متوسطه با مشارکت 5137 دانش آموز گچسارانی برگزار شد. به گزارش نصردنا سید ظهیرالدین پورالحسینی در افتتاح ...
 •  

   

   

  مدیرآموزش و پرورش گچساران گفت: جشنواره نوجوان خوارزمی در ۵۱ آموزشگاه دخترانه و پسرانه شهری و روستایی  دوره اول متوسطه با مشارکت ۵۱۳۷ دانش آموز گچسارانی برگزار شد.

  به گزارش نصردنا سید ظهیرالدین پورالحسینی در افتتاح نمایشگاه و بازارچه کار و فناوری با محوریت روز درختکاری در دبستان فدک گچساران افزود: نمایشگاه و بازارچه کار و فناوری با محوریت روز درختکاری اجراشد.

  وی بیان کرد: در کلیه مدارس شهرستان گچساران ۱۳۷ دانش آموزان متوسط اول با رویکرد کار و فنی که جزء اهداف درس کارآفرینی با هدف آموزش در نمایشگاه بازارچه کار و فناوری شرکت کردند.

  مدیرآموزش و پرورش گچساران تصریح کرد: با ایجاد اینگونه بازارچه ها دانش آموزان بیشتر با فضای کسب و کار آشنا خواهند شد.

  پورالحسینی عنوان کرد: از دیگر اهداف برپایی نمایشگاه و بازارچه کار و فناوری  می توان توسعه توانمندی‌های دانش آموزان در راستای ایجاد فرهنگ کارآفرینی و ایجاد کسب‌ و کار اشاره کرد.

  وی گفت: جامعه امروزی ما نیاز به مشاغل مختلف و ایجاد کار آفرینی دارد.

  مدیر آموزش و پرورش گچساران خاطر نشان کرد: کسب ایده‌های خلاق و تبدیل آن به محصول، افزایش روحیه تولید در دانش‌آموزان، آشنایی با خلاقیت و توانایی‌های دانش‌آموزان و عملی کردن داشته‌های دانش‌آموزان همراه با اعتماد به نفس از دیگر مزایای برپایی نمایشگاه  ها است.

  پورالحسینی بیان کرد: جشنواره نوجوان خوارزمی در ۵۱ آموزشگاه دخترانه و پسرانه شهری و روستایی  دوره اول متوسطه با مشارکت ۵۱۳۷ دانش آموز گچسارانی برگزار شد.

  تبلیغات