شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۷:۰۱ ب.ظ

عیادت مدیر منابع انسانی و مدیر عامل باشگاه نفت و گاز و رییس روابط عمومی نفت گچساران از دروازه بان تیم فوتبال نفت

 •   به گزارش نصردنا به نقل ازروابط عمومي نفت گچساران، مهندس فرهاد جعفري مدیر منابع انسانی و مدیر عامل باشگاه نفت و گاز و رییس روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با حضور ...
 •  

  به گزارش نصردنا به نقل ازروابط عمومي نفت گچساران، مهندس فرهاد جعفري مدیر منابع انسانی و مدیر عامل باشگاه نفت و گاز و رییس روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با حضور در تمرين تيم فوتبال نفت و گاز گچساران از علی خالصی دروازه بان تیم فوتبال نفت و گاز گچساران که در جریان بازی در مقابل تیم پالایش آبادان دچار آسیب دیدگی از ناحیه سر گردیده بود عيادت كردند .

  مهندس فرهاد جعفري مدیر منابع انسانی و مدیر عامل باشگاه نفت و گاز و رییس روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با حضور در تمرين تيم فوتبال نفت و گاز گچساران از  علی خالصی دروازه بان تیم فوتبال نفت و گاز گچساران که در جریان بازی در مقابل تیم پالایش آبادان دچار آسیب دیدگی از ناحیه سر گردیده بود عيادت كردند .

  بر اساس اين گزارش مديرعامل باشگاه نفت و گاز گچساران با حضور در تمرين تيم نفت ضمن تقدير و تشكر از كادرفني،بازيكنان براي پيروزي ارزشمندشان در شهر آبادان مقابل پالايش ابادن اظهار كرد: شما در اولين بُرد خارج از خانه دل هواداران و مردم شهر را از اين موفقيت خوشحال و خرسند كرديد .

  جعفري با اشاره مصدوميت علي خالصي دروازه بان اين تيم كه در جريان اين بازي دچار مصدوميت شديد شده بود اما با فداكاري تاپايان بازي حاضر به خروج از زمين نشد گفت: اين حركت نشان از تعصب و غيرت مثال زدني شما به باشگاه نفت و گاز گچساران است .

  مديرمنابع انساني شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران با بيان اينكه مديرعامل و هييت مديره باشگاه همواره حامي تيم هاي ورزشي در نفت هستند تصريح كرد: اميدواريم اين تيم در پايان اين دور از مسابقات با صعود به ليگ دسته يكم فوتبال بتواند باعث خوشحالي در بين مردم شهر شود .

  علی خالصی دروازه بان تیم نفت و گاز گچساران با وجود شکستگی و خونریزی از ناحیه سر در دیدار مقابل پالایش آبادان حاضر به ترک میدان نشد و تا لحظه آخر و با جدیت از دروازه نفت و گاز گچساران دفاع کرد .

  گفتنی است وی پس از پایان این دیدار به جهت مداوا و رسيدگي لازم به سرعت به بیمارستان منتقل گردید .

  تیم نفت و گاز گچساران در دیدار خود موفق شد با ارائه یک بازی زیبا و هجومی تیم پالایش آبادان را در خانه خود با یک گل مغلوب کند.

  تبلیغات