چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷

شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۲:۲۱ ب.ظ

مسئولان اگر اشتباهی انجام دادند باید جرات گفتن آن را به مردم داشته باشند

 •   به گزارش نصردنا غلامرضا تاجگردون در سخنرانی خود در گچساران افزود: هیچ عقد اخوتی بین ما و دولت و وزرا بسته نشده ما صدای مردم در دولت هستیم. وی بیان کرد: ما درخصوص حقوق ملت خود ...
 •  

  به گزارش نصردنا غلامرضا تاجگردون در سخنرانی خود در گچساران افزود: هیچ عقد اخوتی بین ما و دولت و وزرا بسته نشده ما صدای مردم در دولت هستیم.

  وی بیان کرد: ما درخصوص حقوق ملت خود با هیچ کس معامله نخواهیم کرد.

  رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تصریح کرد: با اجازه مقام معظم رهبری  ۱٫۵ میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی جهت اشتغالزایی روستایی اختصاص داده شد.

  تاجگردون ابراز کرد: در بودجه  سال آینده ۶۰ هزار میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد اشتغالزایی در کشور در نظر گرفته شده است.

  ویبیان کرد: امید می رود تا مردم و مسئولان از این فرصت به دست امده جهت اشتغال به خوبی استفاده کنند.

  رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس  خاطر نشان کرد:در سالجاری سرانه حقوق مددجویان کمیته امداد دو تا سه برابر افزایش داشت که این روند در سال آینده هم ادامه خواهد داشت.

  تاجگردون ابراز کرد: گفته های من در مجلس به خوبی نشان داد که من وکیل الدوله نیستم بلکه وکیل مردم بوده و هر دولتی که بتواند به مردم خوب خدمت کند ما دست آن را هم بوسه خواهیم زد.

  وی اضافه کرد: همزمان با بستن بودجه سال ۹۷ در برخی از نقاط کشور اعتراضاتی از سوی مردم صورت گرفت، مسئولان اگر اشتباهی انجام دادند باید جرات گفتن آن را به مردم داشته باشند.

  وی گفت: چند روز پیش از سوی کروبی در حصر نامه ای به مقام معظم رهبری نوشته شد که در بخشی از آن عنوان شده بود به مسئولین بگوئید به اشتباهات خود اعتراف کنند.

  رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تصریح کرد: به نظر من رسید کاش خود آقای کروبی نیز به اشتباهات خود اعتراف  و عذرخواهی می کرد، همه ما اگر اشتباهی انجام دادیم باید به آن اعتراف کرده و عذر خواهی کنیم.

  تاجگردون عنوان کرد: من متن استیضاح  دو وزیر آقایان آخوندی و ربیعی را که باهم بسیار خوب بودیم و در سال گذشته نیز از آخوندی دفاع کرده بودم را نوشته و با دیگر نمایندگان امضاء کردم.

  وی گفت: آنها بیایند و بگویند که این هواپیمای تهران به یاسوج نقص فنی داشته و نباید پرواز می کرد، اصل موضوع ۶۶ مظلومی هستند که در این پرواز جان باختند و در سه متر برف پیکر آنها آرامیده است.

  رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس خاطر نشان کرد: من روز اول به نمایندگان گفتم که اگر کسی بخواهد امضای پای استیضاح خود را پس بگیرد آبروی آن را در کشور خواهم برد و تا این لحظه هیچ کس به من زنگ نزده که چرا اینکار را کردید و پا در میانی کند.

  وی افزود: سرانه اعتبارات عمرانی کشور در جدول عدد ۱۲۰ است ولی سرانه اعتبارات عمرانی کهگیلویه و بویراحمد در حال حاضر به ۵۴۰ رسیده است.

  رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ادامه داد: هر شخصی از من سوال کرد که چرا اینهمه فاصله وجود دارد اعلام کردم این حق استان مظلوم کهگیلویه و بویراحمد است.

  تاجگردون اضافه کرد: در سالجاری بودجه عمرانی کهگیلویه و بویراحمد به هزار میلیارد تومان رسید و در سال آینده نیز این بودجه عمرانی از هزار میلیارد تومان هم عبور خواهد کرد.

  وی گفت: با وجود اعتبار ۸۰ میلیارد تومانی در شهرداری باید شهردار و شورای شهر به خوبی تلاش کنند.

  رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس خاطر نشان کرد: در سالجاری بعد از ۵ سال برای اولین بار حق آلایندگی به شهرستان گچساران اختصاص داده شد.

  رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تصریح کرد: سال گذشته مبلغی را از پتروشیمی گرفتیم و به شهرداری دادیم که شهردار قبلی آن را صرف حقوق پرسنل زحمتکش شهرداری کرد.

  تاجگردون عنوان کرد: باید حواسمان باشد حق آلایندگی حق گلوی زخمی مردم گچساران است و شهرداری این شهرستان برای اولین بار بوده که آن را دریافت می کند.

  رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ادامه داد:  حدود ۵ میلیون نفر بیکار در سطح کشور وجود دارد.

  تاجگردون اضافه کرد: مردم و مسئولان باید در نگه داشتن سرمایه گذاران در منطقه تلاش کنند.

  وی گفت: هرکس می تواند بهتر از من کار کند نیاز به قشون کشی ندارد به خود من بگوید نفس مردم را نگیرید و دلیل بیاورد بحث کرده و استدلال کند من خود بلندگوی او خواهم شد.

  رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تصریح کرد: بگذارید مدیران برای خدمت به مردم نلرزند و بتوانند کار خود را به خوبی انجام دهند.

  تاجگردون بیان کرد: بگذارید مردم قومیت و قبیله ستایی را به دور بیندازند و آرامش خود را حفظ کنند.

  رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ادامه داد: نگذاریم که در برخی از امور فرمانبر کسانی باشیم که اصولا ما را دوست نداشته و یک خواص هستند.

  وی گفت: اگر مردم گچساران و باشت و حاج زارع نماینده مردم بویراحمد و دنا اجازه دهند من دور بعدی در بویراحمد کاندید شوم، مطمئن هستم که رأی می آورم.

  رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس خاطر نشان کرد: این حرفی است که موفقیت خود را در شکست تاجگردون در گچساران می بینید، همانطور که برای گچساران و باشت کار می کنم برای کهگیلویه و بویراحمد نیز کار انجام می دهم.

  تاجگردون بیان کرد: دولت در سال آینده تمام توان خود را برای اشتغال بسیج کرده است.

  وی گفت: درصد بسیاری از خدمات امروز در گچساران و باشت مرهون زحمات فرمانداران گچساران و باشت است.

  تبلیغات