شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۷:۳۶ ب.ظ

آماده سازی ۹۷ کلاس درس برای اسکان مسافران نوروزی در باشت

 •   مدیر آموزش و پرورش باشت گفت: برای اسکان مسافران نوروزی در سال 97 این نهاد 15  مدرسه در غالب 97 کلاس را در این شهرستان  آماده کرده است. محمود نظری در گفت و گو با نصردنا ...
 •  

  مدیر آموزش و پرورش باشت گفت: برای اسکان مسافران نوروزی در سال ۹۷ این نهاد ۱۵  مدرسه در غالب ۹۷ کلاس را در این شهرستان  آماده کرده است.

  محمود نظری در گفت و گو با نصردنا افزود: آموزش و پرورش شهرستان باشت مانند سال گذشته مدارس خود را جهت اسکان مسافران نوروزی آماده می کند.

  وی بیان کرد: برای اسکان مسافران نوروزی در سال ۹۷ آموزش و پرورش باشت ۱۵  مدرسه در غالب ۹۷ کلاس را در نظر گرفته است.

  مدیر آموزش و پرورش باشت تصریح کرد: از این تعداد یک باب مدرسه با ۸ کلاس به صورت ویژه( سوئیت) با امکاناتی کامل است.

  نظری عنوان کرد: ۵ مدرسه با ۳۸ کلاس درس نیز دارای امکاناتی از قبیل موکت، پتو، تلویزیون، یخچال، آشپزخانه و حمام مشترک و ۹ مدرسه با ۵۱ کلاس دارای موکت، تلویزیون و آشپزخانه و پتو هستند.

  وی گفت: در همین راستا چهار سالن اجتماعات ورزشی و نمازخانه های مدارس نیز برای مواقع اضطراری جهت اسکان مسافران نوروزی آماده خواهد بود.

  مدیر آموزش و پرورش باشت خاطر نشان کرد: در تعطیلات نوروز ی ۹۶ در شهرستان باشت ۷۳۱ خانوار در غالب ۶ هزارو ۳۸ نفر شبانه روز مستقر شدند.

  نظری بیان کرد: از نظر اسکان مسافران نوروزی شهرستان باشت بعد از یاسوج و گچساران دارای رتبه سوم در کهگیلویه و بویر احمد قرار دارد.

  وی افزود: در شهرستان باشت ۱۴۰ باب مدرسه وجود دارد.

   

   

  تبلیغات