شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۸:۱۰ ب.ظ

افتتاح ۵ پروژه روستایی با ۲۵۴ میلیارد ریال در گچساران

 •   معاون عمرانی روستایی بنیاد مسکن کهگیلویه و بویراحمد گفت: به مناسبت دهه فجر 5 پروژه روستایی با عتباری بالغ بر 254 میلیارد ریال در گچساران افتتاح شد. به گزارش نصردنا در آئین افتتاح پروژه ساماندهی بلوار ...
 •  

  معاون عمرانی روستایی بنیاد مسکن کهگیلویه و بویراحمد گفت: به مناسبت دهه فجر ۵ پروژه روستایی با عتباری بالغ بر ۲۵۴ میلیارد ریال در گچساران افتتاح شد.

  به گزارش نصردنا در آئین افتتاح پروژه ساماندهی بلوار حد فاصل روستاهای اسلام آباد لیشتر و مظفر آباد گچساران افزود:این پروژه به نمایندگی از ۵ پروژه دیگر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در گچساران افتتاح می شود.

  وی بیان کرد: به مناسبت دهه فجر ۵ پروژه روستایی با عتباری بالغ بر ۲۵۴ میلیارد ریال در گچساران افتتاح شد.

  معاون عمرانی روستایی بنیاد مسکن کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: ۵۱ هزار متر مربع آسفالت در این تعداد پروژه صورت گرفته است.

  امیدوار عنوان کرد: این پروژه ها در روستاهای خیرآباد سفلی، خرآباد ناصر، روستای سادات، آب انجیر سفلی و لیشتر اجرا شده است.

  وی گفت: پروژه ساماندهی بلوار حد فاصل روستاهای اسلام آباد لیشتر و مظفر آباد گچساران با اعتباری بالغ بر هفت میلیارد ریال  از محل نفت و استانی و بنیاد مسکن به طول ۶۰۰ متر مربع اجرا شده است.

  محمد ‌تقی علوی احداث سالن ورزشی چند منظوره در روستای اسلام آباد لیشتر گچساران افزود: ترویج فرهنگ ورزش به سلامتی و شادابی جامعه بسیار کمک می کند.

  وی بیان کرد: عملیات اجرایی سالن  ورزشی چند منظوره با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال در روستای اسلام آباد لیشتر گچساران آغاز شد.

  مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: اعتبار این پروزه از هدایای خاص وزارت نفت تدمین شده است.

  علوی عنوان کرد: این پروژه در مساحتی بالغ بر ۱۴۰۰ متر مربع احداث می شود.

  وی گفت: بانوان نقش به سزایی را در تربیت یک نسل سالم و پویایی جامعه بر عهده دارند و توجه به ورزش این قشر مهم و ضوروری است.  

   

  تبلیغات