شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶ | ۲۱:۴۸ ب.ظ

جوان بد حال پس از دو ساعت تلاش در منطقه شلال دان باشت نجات یافت+ تصاویر

 • به گزارش نصردنا داود حبیبی در جمع خبرنگاران افزود: در ساعت 20 : 19 امروز گرفتار شدن یک جوان در ارتفاعات منطقه شلال دان به هلال احمر گچساران گزارش ده است. وی بیان کرد: جوان 32 ...
 • به گزارش نصردنا داود حبیبی در جمع خبرنگاران افزود: در ساعت ۲۰ : ۱۹ امروز گرفتار شدن یک جوان در ارتفاعات منطقه شلال دان به هلال احمر گچساران گزارش ده است.

  وی بیان کرد: جوان ۳۲ ساله گرفتار شده در ارتفاعات کوه دو گوش منصور آباد در منطقه شلال دان باشت نجات یافت.

  مسئول امداد و نجات کوهستان هلال احمر و رئیس هیئت کوهنوردی گچساران تصریح کرد: این جوان که بدون هیچ گونه مواد غذایی و آب به کوه رفته بود بر اثر ضعف عمومی حال عمومی وی بد شده و در ارتفاعات منطقه گرفتار شده بود.

  حبیبی عنوان کرد: این جوان در طی تماسی با پدر خود عنوان کرد که حالش بد شده و پس از تماس تلفنی دیگر هیچ گونه ارتباطی با خانواده خود برقرار نکرد.

  وی گفت: به محض اطلاع از این حادثه تیمی متشکل از هلال احمر باشت، اورژانس باشت، تیم امداد نجات هلال احمر و تیم کوهنوردی گچساران و مردم روستای منصور آباد جهت بافتن این جوان به منطقه اعزام شدند.

  مسئول امداد و نجات کوهستان هلال احمر و رئیس هیئت کوهنوردی گچساران خاطر نشان کرد:  پس از تلاش دو ساعته تیم تشکیل شده وی نجات پیدا کرد.

  حبیبی بیان کرد: این جوان  صدمه ای ندیده و برای اطمینان بیشتر به بیمارستان شهید رجاییگچساران منتقل شده است.

   

   

  تبلیغات