جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷

پنج شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶ | ۲۱:۱۳ ب.ظ

زور گیری دختر جوان با پوشش مردانه در دهدشت

 • فرمانده انتظامي شهرستان کهگيلويه از دستگيري دختري 15 ساله با پوشش مردانه که به همراه همدستانش اقدام به زورگيري و اخاذي مي نمودند، در دهدشت خبر داد. به گزارش نصردنا به نقل از پايگاه خبري پليس، ...
 • فرمانده انتظامي شهرستان کهگيلويه از دستگيري دختري ۱۵ ساله با پوشش مردانه که به همراه همدستانش اقدام به زورگيري و اخاذي مي نمودند، در دهدشت خبر داد.

  به گزارش نصردنا به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ “جهان ديماز” در تشريح اين خبر گفت : شهروند دهدشتی با در دست داشتن مرجوعه قضايي به پليس آگاهي شهرستان مراجعه و اظهار داشت دختري ۱۵ ساله با تيپ و قيافه ي مردانه با خودروي وي سوار شده و پس از گذشت مدت زماني در جاده برون شهري ، با حضور سه پسر جوان دیگر از وی اخاذی کردند که بلافاصله موضوع بدون اتلاف وقت در دستور کار ماموران پليس آگاهي شهرستان قرار گرفت .

  سرهنگ ديماز در ادامه اين گزارش بيان کرد : ماموران پليس آگاهي شهرستان با اخذ دستور مقام قضايي و با بررسي دقيق موضوع و انجام گشت های نامحسوس ، توانستند شب گذشته يک نفر آقا و دختر خانم مورد نظر را که با يکدستگاه خودروي پيکان با شيشه هاي کاملا دودي در سطح شهر در حال تردد بودند را شناسایی و دستگیر نمایند .

  وی افزود : پس از انتقال متهمان به يگان انتظامی در تحقيقات و بررسي هاي به عمل آمده از متهمين، نسبت به اين موضوع اعتراف که با تشکیل پرونده ، به مرجع قضايي معرفي شدند.

  سرهنگ ديماز با اشاره به اینکه تلاش برای دستگیری دو نفر دیگر اعضای این باند ادامه دارد خاطر نشان کرد : با تحقيقات به عمل آمده اين دختر ۱۵ ساله با هويت معلوم، داراي چندين سابقه فرار از منزل بوده که با پوشش و تيپ و قيافه مردانه در شهرستان هاي کهگيلويه، بويراحمد ، برخی از شهرهای استان فارس و شهر بهبهان در استان خوزستان ضمن همراهي با افراد جوان و يا طرح دوستي با آنها يا به عنوان مسافر و سوار شدن با خودروهاي شخصي اقدام به زورگيري و اخاذي مي نمود.

  وی در پایان جهت پیشگیری از وقوع حوادث اینچنینی به شهروندان توصیه کرد : در مسافرت های درون و برون شهری از خودروهای مسافر بر عمومی از جمله تاکسی و اتوبوس ها استفاده کرده و به هیچ عنوان به خودروهای مسافربر شخصی اعتماد نکنند.

  تبلیغات