جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷

چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ | ۲۱:۴۸ ب.ظ

دستگیری فروشنده مواد مخدر و کشف ۱۴۰ گرم هروئين در “دهدشت”

 •     فرمانده انتظامي شهرستان کهگيلويه ازکشف140 گرم ماده مخدر هروئین و دستگيري يک نفر سوداگر مرگ در يک عمليات ماموران انتظامی در اين شهرستان خبر داد. به گزارش نصردنا به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ" جهان ...
 •  

   

  فرمانده انتظامي شهرستان کهگيلويه ازکشف۱۴۰ گرم ماده مخدر هروئین و دستگيري يک نفر سوداگر مرگ در يک عمليات ماموران انتظامی در اين شهرستان خبر داد.

  به گزارش نصردنا به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ” جهان ديماز” در تشريح جزئيات اين خبر گفت: در اجراي طرح پاکسازي مناطق آلوده و جرم خيز ، ماموران يگان امداد و پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان حين گشت زني در سطح شهر دهدشت به يکدستگاه خودروي پژو۴۰۵ مشکوک و آن را متوقف کردند.

  سرهنگ ديماز افزود : ماموران در بازرسي از اين خودرو مقدار ۱۴۰ گرم مواد مخدر از نوع هروئين را کشف و ضبط و تعداد يک نفر متهم به هويت معلوم را دستگير و به همراه مواد مکشوفه جهت سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضایي شد که در همين راستا متهم روانه زندان و خودروی مورد نظر نيز به پارکينگ انتقال داده شد.

  فرمانده انتظامي شهرستان کهگيلويه از شهروندان خواست: مواظب رفتار فرزندان خود و گرايش آنها به انتخاب دوست جهت سالم ماندن از خطرات احتمالي اسيب هاي اجتماعي از قبيل اعتياد و مواد مخدر باشند و در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک سريعا موضوع را از طريق تلفن ۱۱۰ به پليس اطلاع دهند.

  تبلیغات