شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ | ۱۷:۴۱ ب.ظ

اخذ مجوز اعتبار یک هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان براي دو پروژه بزرگ راهسازي در کهگیلویه وبویراحمد

 •   مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای اخذ مجوز اعتبار یک هزار و 300 میلیارد تومان براي دو پروژه بزرگ راهسازي در کهگیلویه وبویراحمد در حال پیگیری هستیم.   به گزارش نصردنا محمد علی علیمردانی ...
 •  

  مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای اخذ مجوز اعتبار یک هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان براي دو پروژه بزرگ راهسازي در کهگیلویه وبویراحمد در حال پیگیری هستیم.

   

  به گزارش نصردنا محمد علی علیمردانی افزود: : پیگیری‌های لازم برای تبدیل اعتبارات استانی ۸۰ درصد پروژه‌های راه روستایی به اعتبارات ملی انجام شده است.

  وی بیان کرد: برای اخذ مجوز اعتبار یک هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان براي دو پروژه بزرگ راهسازي در کهگیلویه وبویراحمد درتلاش هستیم.

  مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: پیگیری‌های لازم برای تبدیل اعتبارات استانی ۸۰ درصد پروژه‌های راه روستایی به اعتبارات ملی  و نیز پیگیری برای اخذ مجوز اعتبار یک هزار و ۳۰۰ میلیارد تومانی برای دو پروژه بزرگ راهسازی شامل اتصال یاسوج به آزاد ‌راه شیراز-اصفهان و اتصال شهرستان لنده به تشان استان خوزستان در دست اقدام است.

  علیمردانی عنوان کرد: پیگیری‌های لازم برای اخذ مجوز اعتبار یک هزار و ۳۰۰ میلیارد تومانی دو پروژه بزرگ راهسازی شامل اتصال یاسوج به آزاد‌راه شیراز-اصفهان و اتصال شهرستان لنده به تشان استان خوزستان از محل اعتبارات ملی انجام شده و هم اکنون در سازمان برنامه و بودجه منتظر تعیین تکلیف و اخذ مجوز ماده ۲۳ است.

  وی گفت:  ۳۰۰ پروژه شامل راهسازی، بهسازی و آسفالت راه‌های روستایی، احداث راه روستایی، احداث ساختمان‌های اداری، احداث بیمارستان، بهسازی بافت فرسوده محلات، آسفالت معابر، پروژه‌های شهرسازی و مطالعات شهری،  احداث پل‌ها و ساختمان‌های فنی در این استان فعال است.

  مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد خاطر نشان کرد: در زمینه مسائل پروژه راهسازی «یاسوج-سی‌سخت» طی نشستی با مدیرکل منابع طبیعی مشکلات مرتفع شده و هم اکنون مشکلی وجود ندارد.

  علیمردانی بیان کرد: با وجود محدودیت‌های اعتباری در کشور،اکثر پروژه‌های عمرانی راه و شهرسازی استان فعال بوده و با قوت ادامه کار می‌دهیم.

  وی افزود: تدوین نقشه جامع و سیاست گذاری ۱۰ ساله راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد انجام شده که این مهم با هماهنگی مرکز در استان اجرایی شده است

  تبلیغات