شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶ | ۱۷:۵۵ ب.ظ

پرداخت ۳۵۹۸ فقره تسهیلات اشتغال در کهگیلویه و بویراحمد

 •           به گزارش نصردنا ارسلان حسن پور در نشست هم اندیشی نمایندگان صندوق‌های خرد محلی شهرستان‌های جنوبی کهگیلویه و بویراحمد در گچساران افزود: باید تلاش کرد تا بتوان زمینه استفاده از فرصتهای شغلی را در جامعه ...
 •  

   

   

   

   

  به گزارش نصردنا ارسلان حسن پور در نشست هم اندیشی نمایندگان صندوق‌های خرد محلی شهرستان‌های جنوبی کهگیلویه و بویراحمد در گچساران افزود: باید تلاش کرد تا بتوان زمینه استفاده از فرصتهای شغلی را در جامعه فراهم کرد.

  وی بیان کرد: از ابتدای دولت یازدهم تاکنون سه هزار و ۵۹۸ فقره تسهیلات اشتغال در کهگیلویه و بویراحمد به متقاضیان پرداخت شده است.

  مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در سالجاری به ۴۳۲ فقره طرح تولیدی و اشتغالزا در زمینه بوم گردی، دامداری، صنایع دستی، صنوف و دیگر حرفه‌ها پرداخت شده است.

  حسن پور عنوان کرد: پرداخت این میزان تسهیلات توانسته ۵۰۰ شغل را در استان کهگیلویه و بویراحمد ایجاد کند.

  وی گفت: صندوق های خرد محلی با یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال اعتبار راه اندازی شده است.

  مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد خاطر نشان کرد: در دولت یازدهم ۹ صندوق خرد محلی بانوان در استان راه اندازی شده است.

  حسن پور بیان کرد: این تعداد صندوق خرد بانوان  ۲۷۷ شغل را به وجود آورده است.

  وی افزود: بانوان این صندوق ها در زمینه‌های پخت نان محلی، گیاهان دارویی، پرورش زنبور عسل، پرورش قارچ و سایر بخش‌های کشاورزی و صنایع دستی فعالیت می‌کنند.

  مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: از سال ۹۲ تا کنون این صندوق توانسته در کهگیلویه و بویراحمد۷۳۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال تسهیلات اشتغال زایی را ارائه دهد.

  حسن پور ادامه داد: هر فقره تسهیلات اشتغال صندوق کارآفرینی امید در کهگیلویه و بویراحمد بین ۵۰ میلیون تا یک میلیارد ریال بوده است.

  نشست هم اندیشی نمایندگان صندوق‌های خرد محلی شهرستان‌های گچساران، باشت، چرام و بهمئی در دوگنبدان برگزار شد.

  تبلیغات