شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ | ۱۴:۵۴ ب.ظ

افتتاح برخی از پروژه های گردشگری کهگیلویه و بویراحمد در دهه فجر

 •     به گزارش نصردنا  محمود باقری در جمع خبرنگاران افزود: در سالجاری  به حوزه گردشگری کهگیلویه و بویراحمد حدود 13 میلیارد ریال اعتبار ازمحل  تملک دارایی تعلق گرفته است. وی بیان کرد: در سفر هیئت دولت و ...
 •  

   

  به گزارش نصردنا  محمود باقری در جمع خبرنگاران افزود: در سالجاری  به حوزه گردشگری کهگیلویه و بویراحمد حدود ۱۳ میلیارد ریال اعتبار ازمحل  تملک دارایی تعلق گرفته است.

  وی بیان کرد: در سفر هیئت دولت و ریاست جمهوری به کهگیلویه و بویراحمد حدود ۸۰ میلیارد ریال اعتبار به حوزه گردشگری استان تزریق که برای آن ۲۴ پروژه تعریف شده است.

  مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: ۳۰ میلیارد ریال به موزه کهگیلویه و بویراحمد تعلق گرفته است.

  باقری عنوان کرد: چهار پارک اسکان در شهرستانهای یاسوج، گچساران، سی سخت و دهدشت پیش بینی شده است.

  وی گفت: مابقی اعتبارات عنوان شده در راستای ایجاد اردوگاه ها و تکمیل اردوگاه های رفاهی، تفریحی که در کهگیلویه و بویراحمد پیش بینی شده بود، تزریق شده است.

  مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد خاطر نشان کرد: برخی از پروژه های در دست اجرا  اعم از پارک های اسکان شهرستانهای یاسوج، گچساران، دهدشت و سی سخت، موزه استان در ایام دهه فجر افتتاح خواهد شد.

  باقری بیان کرد: بخشی از اردوگاه های رفاهی و تفریحی شامل دشتک دیل در گچساران، تنگ ماغر در بهمئی، چشمه بلقیس در چرام، اردوگاه سی سخت، خه گلون یاسوج نیز آماده افتتاح در ۲۲ بهمن ماه سالجاری هستند.

  تبلیغات