شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ | ۲۰:۰۸ ب.ظ

کمک ۳۵۰ میلیارد تومانی خیرین سلامت در کشور

 •   عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشورگفت: از سوی خیرن سلامت حدود 350 میلیارد تومان به این حوزه کمک شده است. به گزارش نصردنا حسین علی شهریاری روز ...
 •  

  عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشورگفت: از سوی خیرن سلامت حدود ۳۵۰ میلیارد تومان به این حوزه کمک شده است.

  به گزارش نصردنا حسین علی شهریاری روز جمعه در نشست هم‌اندیشی خیر شهرستان گچسارا ن و باشت افزود: خیرین و نیک اندیشان جامعه تاکنون ۵۰ هزار میلیارد ریال به طرح های حوزه سلامت سراسر کشور کمک کرده اند.

  دبیرکل مجمع خیرین تامین سلامت کشور گفت: این میزان اعتبار در زمینه ساخت خانه بهداشت، بیمارستان، دانشگاه، تجهیزات پزشکی و خوابگاه هزینه شد.

  شهریاری ابراز کرد: از این میزان ۱۰ هزار میلیارد ریال از سوی خیرین سلامت در سال گذشته بوده است.

  وی اظهار کرد: استفاده از نیکوکاران خارج از کشور از مهمترین برنامه های مجمع خیرین کشور است.

  شهریاری تصریح کرد: سه هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال مجمع خیرین در مناطق مختلف کشور در ۶ ماه نخست سال جاری در طرح ها و مقوله سلامت سرمایه گذاری کردند.

  وی گفت: ۲۱ هزار بیمار اوتیسمی در کشور وجود دارد که از این تعداد حدود ۱۷ نفر آن در گچساران

  شهریاری بیان کرد: بانوان با توجه به مسئولیت پذیرتر بودن بهتر می توانند از زمان کاری خود استفاده و کارهای محوله را بهتر انجام دهند.

  عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور تصریح کرد: در ۶ ماهه نخست سالجاری از سوی خیرن سلامت حدود ۳۵۰ میلیارد تومان به این حوزه کمک شده است.

  وی گفت: حوزه سلامت یکی از مقوله های بسیار مهم امور خیریه است که باید بیشتر به آن توجه کرد.

  عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشورخاطر نشان کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد با توجه به امکانات بسیار می تواند از حضور هر چه بیشتر بانوان در حوزه خیرین استفاده کند.

  وی افزود: باید خیرین را برای حضور هرچه بیشتر در حوزه درمان و پژوهش تشویق کرد.

  شهریاری اضافه کرد: مجمع خیرین سلامت کشور بیش از ۷۰هزار نفر خیر نیکوکار را سازماندهی کرده است.

   

  تبلیغات